>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
כדת מדונה וקווין לטיפה. הזוגות שנישאו אמש

היום (ב') לפנות בוקר התקיים טקס פרסי הגראמי 2014, עם היסטוריה קטנה שתכתב בספרי ההיסטוריה של הטקס וגם בספר ההיסטוריה של קהילת הלהט"ב.

33 זוגות הטרסקסואלים וחד מיניים נישאו הטקס, כאשר את החתונה ניהלה לא אחרת מאשר הראפרית והשחקנית קווין לטיפה.

השיר "אותה האהבה" של מאקלמור וריאן לואיס החליף את מארש החתונה. מאקלמור וריאן לואיס שרו את שיר ההלל שלהם לשוויון בנישואין יחד עם הזמרת מרי למברט, ובסופו עלתה לבמה קווין לטיפה וחיתנה 33 זוגות, הומוסקסואלים והטרוסקסואלים.

"זה שיר אהבה, לא לחלק מאיתנו, אלא לכולנו", הצהירה לטיפה, שלמרות הציפיות לא התיחסה בטקס לנטיותיה המיניות. אחרי שלטיפה הקריאה סיימה להקריא את הנדרים והזוגות החליפו טבעות, עלתה לבמה מדונה עם השיר "פתח את לבך".

קיום טקס הנישואים היה היה הרעיון של מפיק פרסי הגראמי הוותיק קן ארליך, שבתו היא לסבית. ארליך אמר כי האירוע משקף את אמונותיו האישיות, אבל נזהר בדבריו כשהדגיש ואמר: "לא הייתי רוצה לצאת בהצהרה רחבה שהוא מייצג את הדעות של האקדמיה או רשת הטלוויזיה CBS".

מנהלי הגראמי מוכנים לכמה תגובות שליליות: "אני מצפה שאנשים עם כל מיני דעות ישמיעו אותן וזה בריא", מסר ניל פורטנואו, נשיא האקדמיה הלאומית לאמנויות מוקלטות.

ריאן לואיס, שאחותו הייתה בין הזוגות שנישאו בטקס, אמר כי בעיניו הטקס הוא "הצהרת השיוויון האולטימטיבית, שכל הזוגות זכאים לאותו הדבר בדיוק".