הנסיך ג'ורג' וקייט מידלטון
מוכן לפלייגייט? הנסיך ג'ורג'

הנסיך ג'ורג', יורש העצר של הממלכה הבריטית אשר החל מהחודש שעבר מאפשרת נישואים בין בני זוג מאותו המין, צועד גם הוא צעד אחד לעבר קהילת הלהט"ב (למרות שהוא רק בן שמונה חודשים) ונפגש עם חברת משחק חדשה (playdate) שהוריה הם זוג אבות חד מיניים.

הפליידייט הגאה יתקיים היום במהלך ביקור בניו זילנד שעורכים הנסיך וויליאם ואשתו קייט יחד עם יורש העצר בן שמונת החודשים, ובמסגרתו הם ייפגשו עם 10 משפחות עם תינוקות שכולם נולדו בערך באותו הזמן כמו המלך העתידי.

בקרב הקבוצה שנבחרה לפגוש את משפחת המלוכה נמצאים גם זוג האבות ההומואים ג'ארד ורייאן מאלן ובתם איזבלה. בני הזוג נבחרו לייצג את מספרם ההולך וגדל של זוגות בני אותו המין בניו זילנד המשתמשים בשירותי תמיכה הוריים כמו ארגון פלאנקט, שארגן את הפליידייט ההמוני.

הנסיך ג'ורג' (צילום: WPA Pool, GettyImages IL)
שמלה כבר יש לו | צילום: WPA Pool, GettyImages IL

טריסטן קלארק, הנשיאה הניו זילנדית של הארגון, אמרה: "ההורים אצלנו מייצגים את כל הקהילות בניו זילנד, וכוללים מאורים, סמואים, אנשים ממוצא סיני וזוגות הומוסקסואלים. זו מדינה מאוד רב תרבותית ורצינו שהדוכס והדוכסית יפגשו אנשים מכל הרקעים". קלארק ציינה כי הדוכס והדוכסית לא ביקשו במיוחד לפגוש זוג הומואים וילדם, והשאירו את הבחירה של ההורים בידי הארגון.

הביקור בניו זילנד יהיה הפעם הראשונה בה תהיה לנסיך ג'ורג' הזדמנות לשחק עם קבוצה גדולה של תינוקות. המשפחות אמרו כי הם מצפים להחלפת סיפורים על חוויות ההורות. 

אנחנו מקווים בשביל סבתא, שג'ורג' לא יחזור הביתה עם כל מיני רעיונות בראש.

עוד ב-mako גאווה: