>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
מעולם לא התביישה במי שהיא. פוסטר מעל בימת הטקס
אחרי שנים בהן סירבה להתייחס לנטייתה המינית, עשתה זאת ג'ודי פוסטר בענק על הבמה. היה זה בטקס פרסי גלובוס הזהב שהתקיים הלילה (א') בלוס אנג'לס בו קיבלה פרס מפעל חיים מתא הכתבים הזרים בהוליווד כאות הוקרה על ארבעה עשורים מפוארים.

כשניגשה לקבל את הפרס מידיו של רוברט דאוני ג'וניור, הפתיעה את הנוכחים בהודעה המרגשת. 

פוסטר, שידעה כי רבים ציפו לרגע זה מזה זמן רב, הסבירה כי הסיבה שלא יצאה מהארון עד היום לא נבעה מבושה חלילה, אלא כי הגיעה מעידן בו היה דגש רב יותר על פרטיות. "כבר יצאתי מהארון לפני אלף שנים, עוד בעידן האבן", אמרה, "בימים בהם ילדה שברירית בטחה בחברים, בני משפחה ושותפים לעבודה, ולאט לאט ובגאווה, לאנשים רבים שהכירה.

"כעת, אני מבינה, שמצופה מכל סלבריטי לכבד את הציבור בפרטים אישיים במסיבת עיתונאים, בושם ותכנית ריאליטי. אתם תהיו מופתעים, אבל אני לא האני בובו".

פוסטר הוסיפה: "אם הייתם דמות ציבורית מאז הייתם ילדים, כמוני; אם נאבקתם לחיים בצורה אמיתית וכנה וכנגד כל הסיכויים – אולי הייתם מעריכים פרטיות באותה המידה".

בעבר הודתה פוסטר לבת זוגה בעת קבלת פרס אחר בשנת 2007, אך מעולם לא יצאה מהארון באופן רשמי. במשך השנים יהלה מערכת יחסים ארוכת שנים עם סינדי ברנרד, המנהלת האישית שלה, עמה חלקה זוגיות בת עשרים שנה וגידלה יחד שני ילדים. יחד עם זאת, בנאומה המרגש, הודתה פוסטר לראשונה שהיא לסבית.

פוסטר זכתה פעמיים בפרס השחקנית הטובה באוסקר על הופעותיה ב"הנאשמים" (1989) ו"שתיקת הכבשים" (1991).