>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק

סצנת רצח (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
על גופה נמצאו סימני חבלה קשים (אילוסטרציה) | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
רצח אכזרי של טרנסג'נדרית בברזיל: גופתה של צעירה בת 20 נמצאה בתחילת השבוע בפאתי העיר ווטופורנגה שבמדינת סאו פאולו, צפון-מערב ברזיל. הצעירה, שעסקה בזנות, נרצחה על פי החשד על ידי לקוח על רקע טרנספובי, שאף כרת את אוזניה ואת איבריה האינטימיים. בשל חומרת המקרה, על החקירה הופקדה המשטרה הצבאית של ברזיל.

מהמשטרה הצבאית נמסר כי גופתה של הצעירה, תושבת העיר טנאבי שבמדינת סאו פאולו, נמצאה באיזור מבודד בפאתי העיר, כאשר על גופה סימני חבלות קשים, ואוזניה ואיבריה האינטימיים נכרתו.

הקהילה הגאה קוראת להפסיק את הרג הטרנסג'נדרים במדינה

זהותו של הרוצח עדיין לא ידועה לחוקרים, ונבדקים כמה כיווני חקירה. החשד המרכזי, על פי ממצאים שונים בזירת הרצח, הוא שמדובר בלקוח שגילה בשלב מסוים כי מדובר באישה טרנסג'נדרית, ורצח אותה על רקע טרנספובי.

מדובר ברצח השלישי בתוך חודש שנעשה ככל הנראה על רקע טרנספובי במדינת סאו פאולו. בחודש אוגוסט נרצחה באכזריות צעירה בת 23 בעיר קלמינצ'ינה. המשטרה עצרה שני בני אדם בחשד למעורבות ברצח.

בחודש שעבר נרצחו שתי נשים טרנסג'נדריות נוספות במדינת סאו פאולו. השתיים נרצחו ביריות במרכז העיר סאו ז'וזה דו ריו פטרו. שני חשודים נעצרו בחשד לרצח, אחד מהם קצין משטרה לשעבר.

>> מוצ"ש: הקהילה הגאה מתייחדת עם הטרנסג'נדרים

>> עשרה טרנסג'נדרים לוהטים