>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
איסטווד מתארח בתכנית של אלן דג'נרס

כשלושה שבועות לאחר "נאום הכיסא הריק" ההזוי שנשא בוועידת המפלגה הרפובליקנית, מבהיר הקאובוי הנצחי של אמריקה, קלינט איסטווד, כי למרות תמיכתו במיט רומני במירוץ לנשיאות ארצות הברית, הוא עדיין תומך בנישואים בין בני אותו מין. בראיון שנתן השבוע לאלן דג'נרס, הבהיר איסטווד בן ה-82 כי בתור ליברטריאני – אידאולוגיה התומכת בחופש הקניין, הוא סבור כי אין למנוע מהומואים ולסביות להתחתן.

"חלק מהרעיון הליברטריאני הוא: 'תעזבו את כולם בשקט'", אמר איסטווד. "מצב האוכלוסייה כיום, עם שיעור האבטלה הגבוה, החובות האדירים שגדלים והבזבוז של הממשל – אנו חושב שיש הרבה יותר על מה לחשוב מאשר לדאוג בגלל נישואים גאים".

בהומור עצמי לא מבוטל, התייחס איסטווד לנאומו ההזוי בוועידה הרפובליקנית, ואמר: "הדמוקרטים שצפו בנאום חשבו שאני נעשה סנילי. הרפובלקנים ידעו שזה מה שקורה".

איסטווד הביע לראשונה תמיכה בנישואים בין בני אותו מין בשנה שעברה, סמוך ליציאתו לאקרנים של סרטו "ג'יי אדגר". "על הזין שלי מי רוצה להתחתן עם מי!", אמר איסטווד בראיון שנתן בזמנו לעיתון יו.אס.אי טודיי. "למה לא?! אנחנו עושים עניין מכלום. תנו לכל אחד לחיות איך שהוא רוצה, מה אכפת לכם?"

הסרט, בו גילם לאונרדו די-קפריו את ראש האף.בי.איי המיתולוגי ג'יי אדגר הובר, הציג כעובדה את השמועה לפיה ניהל הובר מערכת יחסים עם סגנו, קלייד טולסון.