>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם? 

אין תמונה
מחזירים מלחמה. דמויות משחק המחשב החדש
אחרי ניסיונות לייצר משחקים המשתמשים באלימות נגד הומואים והופכים את ההומואים לקרבנות, משחק לחימה חדש מתכנן להחזיר מלחמה ולהראות לכל ההומופובים שגם גאים יודעים להלחם כשצריך.

חברת המשחקים "Handsome Woman Productions" מוציאה את משחק הלחימה החדש "Ultimate Gay Fighter".  בדומה לכל משחקי הלחימה הקלאסיים, גם המשחק החדש מציג דמויות הנלחמות אחת בשניה, אך עם הבדל אחד - במשחק הזה כל הדמויות הן דמויות סטריאוטיפיות מקהילת הלהט"ב.

בין הדמויות ניתן למצוא את הפאשניסטה שנלחם באמצעות בדים שהוא מוציא מהתיק המעוצב שלו, רקדן הגוגו שהנשק שלו הוא עמוד הריקוד, את הביסקסואלית שנלחמת בעזרת נעלי העקב שלה, וכן את הלסבית, הטווינק,  ההומו השרירי, הדוב והדראג קווין.

המשחק מציג עלילה מתוחכמת המסבירה את הסיבה בגללה כל הלהט"בים נלחמים אחד בשני: "קרב הגאים השנתי הראשון נערך בשנת 2007 על מנת למצוא את הלוחם הלהט"ב האכזרי ביותר באמריקה. המנצח היה כוכב הפורנו השרירי ג'וש מקס, אבל רק שלושה ימים לאחר שזכה בתואר הוא נעלם. עכשיו, עשרה לוחמים חדשים מתחרים כדי לזכות בתואר אלוף קרב הגאים. הלוחמים לא יודעים, אך יש משהו מאוד מאיים על התחרות עצמה. ליגת הצדקנים הקנאים ( LOSRZ ) יצרו את הטורניר משתי סיבות: האחת היא לגרום לקהילת הלהט"ב להשמיד את עצמה והשניה היא לשטוף את מוחו של הזוכה ולממש את התוכניות הנפשעות של הליגה".

המשחק מתוכנן לצאת בינואר 2014, בגרסאות מותאמות ל iOS , אנדרואיד וטלפונים של Windows .