לא מעט גבות הורמו ביממה האחרונה לכיוונו של אריק טראמפ, בנו של נשיא ארצות הברית, אחרי שאמר במהלך ראיון לרשת פוקס כי הוא חלק מקהילת הלהט"ב, כשהוא ממש לא. "אנשי קהילת הלהט"ב הם נהדרים", אמר בתגובה לטור שפורסם בניו יורק טיימס ועסק בלסבית תומכת טראמפ, "אתם צריכים לראות איך הם יוצאים בכל הכוח עבור אבא שלי בכל יום. אני חלק מהקהילה הזאת ואנחנו אוהבים את האיש". 

בדיוק כמו אבא שלו, גם אריק מסתבך לעיתים קרובות בגלל אמירות מביכות, בעייתיות וחסרות טאקט. במקרה הזה הוא כמובן רצה לומר שהוא "אוהב את האנשים" של הקהילה ולא ספציפית את הגברים, וגם לטעון שהוא בן ברית, וזאת למרות כמה וכמה ציוצים והצהרות אנטי להט"ביות שהגיעו מכיוונו בשנים האחרונות. המקרה כמובן לא עבר בשתיקה - והרשת לא פספסה את ההזדמנות להתבדח על חשבונו. 

בתקופה האחרונה מנסים חברי המפלגה הרפובליקנית לשכנע מצביעים להט"בים לתמוך בבחירות הקרובות בטראמפ, זאת למרות שהוא נחשב לנשיא שגרם להכי הרבה נזק לקהילה הגאה בארצות הברית, ובפרט לקהילה הטרנסית. רק לאחרונה, בעקבות פטירתה של שופטת בית המשפט העליון תומכת הלהט"ב רות ביידר גינסבורג ז"ל, התפנה כיסא שטראמפ צריך למלא, אך רשימת המועמדים שלו לתפקיד מלאה בשופטים אנטי להט"בים. 

"לשם הבהרה, הרבה מהחברים הקרובים שלנו הם להט"בים, זה מה שהתכוונתי לומר. השמאל לקח את ההצבעה של הקהילה כמובן מאליו במשך הרבה זמן והתמיכה של הקהילה באבא שלי מדהימה", הגיב אריק על הסערה, "אני חושב שאתם יודעים, אני גבר שנשוי באושר לאשתו, לארה".