>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

ג'ייסון סאמרוויל, אלוף העולם בפוקר לשנת 2011, יצא מהארון לרגל יום האהבה שחל השבוע.

סאמרוויל יצא מהארון בבלוג הפרטי שלו  בו פתח וכתב כי "משחק הפוקר הוא משחק פתוח וסובלני לאנשים מכל המינים והצבעים, אך עד כה אף שחקן פוקר מקצועי בעל שם בינלאומי לא יצא מהארון. החלטתי להיות הראשון".

אין תמונה
"התחלתי להיות מי שאני". ג'ייסון סאמרוויל

"תמיד ידעתי שאני לא סטרייט, אבל לא אמרתי דבר במשך 22 שנה, ואף אחד לא שאל דבר", ממשיך סאמרוויל בבלוג. "יצאתי עם בחורות בנעוריי ובתחילת שנות העשרים ואף אחד לא חשד. עשיתי כמיטב יכולתי לשכנע את עצמי שיהיה בסדר ושאני 'אצא מזה' בסופו של דבר – אבל זה לא קרה. בהמשך אמרתי לעצמי שאולי כדאי לי להתמקד בדברים אחרים, אבל דבר לא עזר".

"לאחר מאבקים רבים עם עצמי, אזרתי אומץ ויצאתי מהארון בפני חבר טוב שלי כשמלאו לי 22. לאחר מכן, סיפרתי גם להוריי – זה היה הדבר הכי קשה שעשיתי מימיי".

"בזוגיות עם בחור מדהים"

בעקבות תגובתם הלא אוהדת, מספר סאמרוויל  כי החליט לשמור את הסוד לעצמו. "הם אמרו לי לשמור את זה לעצמי ולא לספר לאנשים רבים, אז עד גיל 24 כמעט ולא דיברתי על זהותי המינית. "החלטתי לשים את האושר שלי במקום הראשון ואת ההצלחה הכספית במקום השני" (בטורניר הפוקר האחרון זכה בחצי מיליון דולר).

"במהלך שנת 2011 הרגשתי שאני מתמקד יותר ויותר בעצמי, התחלתי לספר ליותר ויותר אנשים ובסופו של דבר גם החלטתי להתחיל לצאת עם גברים. קיבלתי יותר ביטחון והתמקדתי במי שאני. השארתי את הפחדים, החרדות והלחצים בצד והרגשתי  יותר ויותר חופשי, יותר אני. קיבלתי עוד ועוד כוח ומומנטום – והנה אני כאן כותב את הבלוג הזה עכשיו. אני פתוח לחלוטין בחיי הפרטיים, נמצא בזוגיות עם בחור מדהים ומאושר מאשר הייתי אי פעם".

>> "עדיף שהומו יתחתן עם אישה"

>> נשים בשביל נשים: סקס מניפסטו יוצא לדרך

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה