כוכבת סדרת הדרמה הפופולרית "החיים עצמם", השחקנית והזמרת מנדי מור, העניקה לאחרונה ראיון לבבי ופתוח, ובו שיתפה ביחסיה עם אמה הלסבית ושני אחיה ההומואים. "אף פעם לא דיברתי על זה, אבל אני בת להורים גרושים", הסבירה מור מדוע היא אומרת שהיא באה מהמשפחה הכי פחות שמרנית שהיא מכירה, "אמי עזבה את אבי לטובת אישה אחרת, ושני האחים שלי הם הומואים".

מור, הידועה גם בזכות הביצוע בלתי נשכח כנסיכה רפונזל בסרט "פלונטר" מבית דיסני, נזכרת עד כמה היציאה מהארון של אמה קירבה את משפחתה זה לזה. "אף אחד לא מסתיר את מי שהוא ואין סודות בחיים שלנו", היא משתפת, "אני אוהבת את אמא שלי ואת האחים שלי בכל לבי, ואין דבר בעולם שמשמח אותי יותר מלראות אותם חיים את חייהם נאמנים לעצמם ומלאי אהבה. אם את/ה יכולים למצוא אהבה, אני תומכת בכם, אני מצדיעה לכן".

>> ההיסטוריה הלהט"בית הסודית של האסלאם

>> 8 רגעים גאים ששינו את פני הטלוויזיה הישראלית

אין דבר שמכעיס אותה יותר מחוסר סובלנות כלפי להט"בים, וכל צורה אחרת של דעות קדומות. "נראה לי שאנחנו בתקופה בה אפשר לקיים דיאלוג פתוח יותר", מור מתייחסת לשינוי התרבותי ביחס לקהילה הלהט"בית, "זה מרגש ומעודד אותי שבסופו של דבר נגיע למצב בו זה לא ישנה. העדפה או נטייה מינית כבר לא יהוו יותר פקטור".

מנדי מור החיים עצמם (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
החיים עצמם בעצמה | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

A post shared by Mandy Moore (@mandymooremm) on