>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם? 

אין תמונה
ראשו בושל וגופו בותר. קרסן סרוק
גופתו של מנהל בנק מברלין נמצאה מבותרת ומבושלת בחלקה בדירה בשכונת מריינדורף שברובע טמפלהוף-שנברג בעיר. במשטרה חושדים כי מדובר במשחקי מין שיצאו מכלל שליטה עם בעל הדירה, בן 43, העובד במשרה חלקית בסאונה לגייז.

בקהילת הלהט"ב בגרמניה הגיבו בתדהמה, והדבר גרם לדיונים בארגונים שונים באשר למשחקי מין וגבולות ברורים שיש להציב בפניהם.

הרוצח ניסה להתאבד בעצמו

העיתון הגרמני BZ מדווח כי הקורבן, קרסן סרוק, בן 37, נמצא כאשר גפיו כרותים וחלקי גופו עטופים בנפרד בשקיות פלסטיק ובניילון נצמד. ראשו של הקורבן נמצא כרות ומבושל בחלקו.

החשוד ברצח, מישאל אס, הוא שקרא לכוחות ההצלחה, דקות לאחר שניסה להתאבד בעצמו, באמצעות חיתוך הוורידים. כאשר הפרמדיקים הגיעו לדירה, הם מצאו את אס מכוסה בדם, אך דבר לא הכין אותם למה שהם ראו בהמשך: חלקי גופו של סרוק מפוזרות ברחבי הדירה. על פי החשד, חלקי הגופה שכבו כך בדירה במשך כמעט חודש.

"גורמי אכיפת החוק חקרו את החשוד בבית החולים, והוא הודה ברצח", מסרה לשכת פרקליט המדינה של ברלין. "הוא מאושפז בבית החולים בתנאי מעצר".

אתר החדשות הלהט"בי queer.de מדווח כי האירוע התרחש בערב שאחרי חגיגות ראש השנה. על פי החשד, אס, שסיים את משמרתו בסאונה לגייז "בוילר", גנב סכום כסף מהקופה, ככל הנראה כדי לסייע לסרוק לשלם חובות בתמורה לקיום יחסי מין עמו.

בחקירה ענמצא, כי בשלב זה התקשר סרוק לבן זוגו, ואמר כי יש לו סידורים ולכן יחזור מאוחר הביתה. יום לאחר מכן מכשיר הטלפון שלו היה מכובה. מנתיחה שלאחר המוות עולה כי סרוק אכן קיים יחסי מין עם אס לפני שנרצח.

>> שקל ורוד: ממשל אובמה למען הכלכלה הוורודה בארץ

>> היכנסו לכתבות נוספות בערוץ הגאווה