כוכב הסדרה "זאב צעיר" שיצא מהארון בשנה שעברה, ישב לשיחה בתכנית רדיו של אנדי כהן, יוצר הסדרה "עקרות בית אמיתיות". במהלך הראיון היינס לא חסך דבר ושיתף בפרטים אינטימיים מעברו, בתקופה שלפני החשיפה הפומבית. בשלב מסוים של השיחה הוא הפתיע את כהן ואת המאזינים, כשחשף: "איבדתי את הבתולים שלי לבחור ובחורה כשהייתי בן 13. אף פעם לא סיפרתי את זה קודם".

"הנערה הייתה מבוגרת ממני בשנתיים, והנער בסביבות גיל 16. זו הייתה חוויה מיוחדת ומרגשת". היינס ממשיך ומבהיר שזו לא הייתה שלישייה, אלא מפגשים שונים של אחד על אחד. "אבל זה לא אומר שאין לי ניסיון במין מרובה משתתפים", הוא בכל זאת מודה, "לכולנו היו כאלה".

A post shared by Colton Haynes (@coltonlhaynes) on

מוקדם יותר השנה, התארס היינס למעצב הפרחים ג'ף לת'האם בן ה-47, המתמחה בעיצובים ראוותניים לעשירים ולמפורסמים. בכלל, מאז היציאה הפומבית מהארון היינס פורח ומשתף את העולם כולו בחוויותיו המיניות ובתמונות בהם רב הגלוי על הנסתר, אם בכלל משהו בהן מוסתר.

במשך כל חייו, היינס מצהיר שהיה עם 4 נשים בלבד, חצי מהן ככל הנראה הכיר והיה איתן בקשר בשנות התיכון. בראיון אחר למגזין OUT סיפר היינס על הקשיים והמאבקים שניהל כשיצא מהארון. בזמן שהתחבא ממשפחתו שלא קיבלה אותו, נאמר לו שאביו התאבד בגלל נטיותיו המיניות של קולטון הצעיר.

היציאה מהארון אשתקד הקלה עליו, ואחרי שנים של התמודדות עם בעיות רגשיות ומחלות נפש, היינס מעיד שהוא "מאושר מתמיד, ובריא יותר משאי פעם הייתי". 

A post shared by Colton Haynes (@coltonlhaynes) on

A post shared by Colton Haynes (@coltonlhaynes) on

A post shared by Colton Haynes (@coltonlhaynes) on

A post shared by JeffLeatham (@jeffleatham) on

קולטון היינס (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
"מאושר מתמיד, ובריא יותר משאי פעם הייתי" | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

>> כל התמונות ממצעד הגאווה 2017

>> "אין לי בעיה עם גייז, אבל שיעשו את זה בבית"

>> שישה לירדים, חוף גאה אחד: התוצאות לפניכם

>> "השיר הוא עליי מתלבש נשי בשביל בן הזוג שלי"