>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אלן דג'נרס ופורשיה דה רוסי (צילום: Evan Agostini, GettyImages IL)
לכל גיי מחוץ לארון יש עוצמה אדירה. דה רוסי יחד עם זוגתה, אלן דג'נרס | צילום: Evan Agostini, GettyImages IL
פורשיה דה רוסי היתה מאד עצבנית לגבי יציאתה מהארון לפני שמונה שנים. השחקנית המצליחה הייתה בדרך למעלה, ולא רצתה לתת לדבר להאט לה את הקריירה. כעת היא מספרת בריאיון חופשני על ההתמודדות והוקושי האישי שלה בדרך ליציאתה מהארון.

בראיון חושפני שהעניקה לשחקנית העבר אמנדה דה קדנט בתכניתה "השיחה", סיפרה כי מבחינתה להיות לסבית היה שווה ללהיות מוזרה, בעיקר בשל העדר דמויות לסביות מפורסמות ראויות לציון.

"פשוט לא רציתי להיות לסבית", אמרה דה רוסי, המוכרת במיוחד בשל גילום דמותה של נל פורטר בסדרת הדרמה האמריקנית "אלי מקביל", ודמותה של לינדסי בלות' פיונקה בקומדיה האמריקנית "משפחה בהפרעה".

"המאמץ להסתיר משהו כזה פשוט הרס אותי"

"מעולם לא פגשתי אחת, ורק חשבתי שהן מוזרות, שהן שונאות גברים ושהן מאוד רציניות. התמונות המגוחכות האלה היו כל הזמן בראש שלי ולא היו סלבריטאים או פוליטיקאים מחוץ לארון, או מישהי שיכלתי להסתכל עליה ולהגיד, "או, אני יכולה להיות כמוה". לא הייתה אף אחת שיכולתי לומר 'אני יכולה לצאת איתה, אני רוצה להיות כמוה'. חשבתי שאני לא רוצה לחיות ככה, אני לא צריכה, אני לא חייבת, ופשוט נסגרתי מבחינה רגשית''.

מאז יציאתה מהארון, דה רוסי חשפה את מערכת היחסים שלה עם בת זוגה אלן דג'נרס, איתה התחתנה באוגוסט 2008. באוגוסט 2010 שינתה את שם משפחתה לדג'נרס ושמה מאז הוא פורשיה לי ג'יימס דג'נרס.

"המאמץ להסתיר משהו כזה פשוט הרס אותי", אמרה השחקנית לאופרה ווינפרי בשנת 2010. "חוויתי רצף של אהבות נכזבות במהלך שנות העשרה שלי בהן פנטזתי על איך החיים שלי יכולים להראות עם החברה הכי טובה שלי, שלצערי לא פינטזה את אותו הדבר. לקח לי עד שהייתי בערך בת 18 כשהבנתי שאני צריכה לצאת עם לסביות אחרות, אם אנירוצה להגשים את הפנטזיה הזו".

מאז שעלתה לגדולה כאחת מהנשים הלסביות החזקות ביותר בהוליווד, דה רוסי תופסת את הזהות המינית שלה בראיה אחרת לגמרי. "אני חושבת שלכל גיי שמציג את נטיתו באופן גלוי יש עוצמה אדירה" היא אמרה בראיון למגזין out בתחילת השנה. "לא משנה מה אתה עושה, אתה משפיע על אנשים".