>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
בינתיים הרומן לא התממש. מולאן ואורורה בפרק המדובר
בעוד בלוגים הומוריסטים משתעשעים ברעיון למצוא את הרשעים של דיסני בגריינדר, הנסיכות של דיסני עושות צעד קדימה ויוצאות מהארון, לפחות בטלוויזיה.

סדרת הלהיט "Once Upon a Time" של רשת ABC, המוכרת בישראל בשם "עד עצם היום הזה", מספרת את סיפורן של הדמויות מהאגדות הקלאסיות עליהן גדלנו, שהועברו אל עיירה ב"עולם האמיתי" ואיבדו את כל זיכרונות העבר שלהם בעקבות קללה רבת עוצמה. בסדרה מככבות דמויות שונות כמו כיפה אדומה, שלגיה ואחרות.

במהלך סצנה שוברת לבבות מתוך הפרק ששודר בשבוע האחרון, מגלה הנסיכה מולאן על אהבתה הנכזבת לנסיכה אורורה, הלא היא היפהפיה הנרדמת. לאחר שבעונה הקודמת של התכנית, פיתחה מולאן רגשות כלפי הנסיך פיליפ, הטוויסט בעלילה שהוצג בפרק האחרון משלים עבור הצופים את העובדה שמולאן היא ביסקסואלית.

שידור הפרק מגיע בדיוק אחרי פרסום המחקר האחרון של GLAAD, המציג ירידה בהופעתן של דמויות להט"ביות בטלוויזיה בשנה האחרונה.

נכון לעכשיו, האהבה של מולאן לאורורה לא הולכת להתממש, ואנחנו כנראה לא נזכה לראות את הרומן הנשי מהאגדות על מסך הטלוויזיה. אך אתר האינטרנט buzzFeed השתעשע עם הגילוי הרומנטי, והציע שש בנות זוג פוטנציאליות למולאן שבורת הלב, כולן נשים אמיצות חזקות ולחמניות:

מגארה, חברתו של הרקולס, בעלת השנינות המתאימה לאופיה של מולאן.

יסמין בעלת הגישה העקשנית שמתאימה לרוח החופשית של מולאן.

הנסיכה טיאנה, הנסיכה כהת העור הראשונה של דיסני, שמאמינה כמו מולאן שצריך לרדוף אחרי החלומות שלך בכל מחיר.

הנסיכה מרידה, הכבשה השחורה במשפחה שמ כמו מולאן רוצה לעשות הכל בדרך שלה.

רפונזל רודפת ההרפתקאות שתלך אחרי מולאן לכל מקום (שאולי על הדרך גם תעניק לה תספורת).

ופוקהונטס, שגם היא נלחמה עבור בני עמה, אמנם באמצעות טוב לב וחמלה, בעוד מולאן הצטרפה לצבא, אבל כמו שאומרים, הפכים נמשכים.