מזל טוב: וויטני סקוט מאת'רס, בתו המאומצת של הראפר אמינם, יצאה מהארון כא-בינארית ביסקסואלית בסרטון מרגש בטיקטוק וביקשה מהעוקבים לקרוא לה מעתה סטיבי ליין. בנוסף, היא ציינה כי כל לשון פנייה מקובלת עליה - נייטרלית, הוא או היא. "תראו אותי מרגישה יותר בנוח עם עצמי. לנצח גדלה ומשתנה", כתבה סטיבי לצד הסרטון, שמציג את המסע והשינוי שעברה לאורך השנים. 

סטיבי היא בתם של קים אן סקוט, גרושתו של אמינם, ובן זוגה לשעבר אריק הרטר. אמינם אימץ את סטיבי בשנת 2005, כשהייתה בת 3, משום שגם אריק וגם קים התמודדו עם לא מעט בעיות משפטיות, התמכרויות ואי מסוגלות הורית. 

@st0nedc0w

forever growing and changing <3 ##greenscreen ##genderfluid ##bi ##life

♬ original sound - THXOC

כידוע, הראפר אמינם בנה קריירה על לא מעט גלים של הומופוביה בתחילת דרכו והצליח להסתכסך לאורך השנים עם אייקוני מוזיקה גאים גדולים, כמו אלטון ג'ון. ב-2015 הוא גם תקף את קייטלין ג'נר, קרא לה בשמה הקודם וכינה אותה "כלבה" בשיר ראפ טרנספובי. 

עם זאת, נדמה שאמינם גדל והתפתח מאז ימי הקריירה הראשונים שלו. הוא שיתף פעולה עם אמנים כמו ריהאנה וג'יי זי, שהביעו את התמיכה שלהם בקהילה הגאה בפומבי יותר מפעם אחת, והחליט להשאיר מאחור את ההערות ההומופוביות שלו גם במהלך ההופעות.

כך לדוגמה השורה "פגיונות שידקרו אותך בראש אם אתה הומו או פחות", שמופיעה בשיר "Criminal" שיצא בשנת 2000, נשארה מאחור ולא נשמעת יותר על הבמה בהופעותיו. בנוסף, אמינם עצמו התנצל על אמירות הומופוביות רבות שלו לאורך השנים. אנחנו מקווים שכמו שסטיבי זכתה לחיבוק חם ממנו בעבר, היא זוכה גם עכשיו לתמיכה המלאה שלו.

אמינם (צילום: מעמוד האינסטגרם updateoficial)
אמינם | צילום: מעמוד האינסטגרם updateoficial