בתחילת השנה, בתה החורגת של כוכבת "מעודדות צמודות", גבריאל יוניון, ובתו הביולוגית של הכדורסלן דווין וויד, זאיה, יצאה מהארון כטרנסג'נדרית. למזלה, היא זכתה לתמיכה מלאה מהמשפחה שלה וגבריאל אפילו ליוותה אותה לאורך כל התהליך, אבל עכשיו מסתבר שהיציאה שלה מהארון לא הייתה פשוטה כמו שהיה אפשר לחשוב והיא לוותה בהמון קשיים, בעיקר משום שזאיה התמודדה עם אאוטינג, עוד לפני שבחרה לצאת בעצמה. 

בסדרת הרשת "שקט נפשי" של טראג'י פ. הנסון, סיפרה גבריאל על כך שזאיה עצמה מספרת כי יצאה מהארון מספר פעמים, גם מבחירה וגם בניגוד לרצונה: "היא אומרת לי 'יצאתי מהארון בפני המורה שלי בכיתה ג' ואחרי שפרסמתם את התמונות ממסיבת יום ההולדת שלי בשיקגו'", אמרה גבריאל. 

מסתבר כי בזמן שזאיה חיפשה את המילים לספר להורים שלה על זהותה המגדרית, אחרים מצאו אותן עבורה ולא התעכבו להביע אותן ברשתות החברתיות. אחרי אותה מסיבת יום הולדת, פרסמו גבריאל ודווין תמונה של זאיה עומדת לצד עוגת יום ההולדת שלה, וגולשים רבים החלו לדון ולנתח את הזהות של הנערה, אז בת 12. 

Getty Images (צילום: Andrew Toth; GettyImages IL)
ההופעה הפומבית הראשונה של זאיה אחרי היציאה מהארון | צילום: Andrew Toth; GettyImages IL

"התמונה נותחה בבלוגים אפרו אמריקאיים מסוימים והמגיבים ניסו לנחש מהי זאיה", אמרה גבריאל בכעס. "זו רק זאיה שעומדת לצד עוגת יום ההולדת שלה. היא אמרה לי 'אני מרגישה כאילו הוציאו אותי מהארון, אני בסך הכל עומדת ליד עוגה'. אחרי שזאיה רכשה את השפה שלה, היא הצליחה למצוא את המילים ולספר לנו על המיניות שלה, היא הייתה יכולה להגיד 'אני טרנסג'נדרית'". 

גבריאל נתפסת כדמות ציבורית מעוררת השראה, המשמשת כתף תומכת לבתה החורגת זאיה ולשאר בני הנוער הממוקמים על הסקאלה הטרנסית, אבל גם היא מודה שיחד עם בן זוגה היא נמצאת בתהליך למידה תמידי על המהות של הורות וזהות מגדרית: "אנחנו יודעים, רק מה שאנחנו יודעים. לכן, אנחנו צריכים להיות פתוחים ולהבין שאנחנו לא יודעים כלום".