אחרי שחשפה בתוכנית של אופרה ווינפרי והנסיך הארי כי נכנסה להריון בעקבות אונס שעברה על ידי המפיק שלה, הזמרת ליידי גאגא זוכה עכשיו לכבוד עצום ממערב הוליווד. 

זה אולי יגרום לכם להרגיש קצת זקנים, אבל עשר שנים חלפו מאז יציאת האלבום המצוין והאייקוני של הזמרת, "Born This Way". כדי לחגוג את המאורע המיוחד, חשפה ליידי גאגא את ההשראה ללהיט הנושא את אותו השם, וסיפרה לעוקבים בטוויטר כי הוא נכתב בהשראת קרל בין, אקטיביסט אפרו-אמריקאי דתי וגאה, שהיה שר ומטיף על כך ש"הוא נולד כך". 

במקביל, הודיעה באופן רשמי מערב הוליווד כי תציין מעתה בכל 23 במאי, יום יציאת האלבום, את "יום כך נולדתי" (Born This Way Day), בהשראת הלהיט. בנוסף, ליידי גאגא זכתה במפתח העיר, כאות הוקרה על ההשפעה התרבותית והחברתית שהייתה לאלבום. הזמרת אף הגיעה לשדרות רוברטסון בעיר כדי לחגוג את המאורע ולקבל את הכבוד, שם גילתה כי הרחוב נצבע בצבעי הגאווה כולם יחד עם הכיתוב BORN THIS WAY. 

"תודה לכם על המפתח הזה. אני בטוחה שזה יישמע לחלק מהאנשים צ'יזי, אבל אתם הייתם המאדרפאקינג מפתח ללב שלי במשך כל כך הרבה זמן", אמרה ליידי גאגא לקהל שהגיע לעודד ולתמוך בה. "אני אכבד את זה, אוקיר את זה, ואני מבטיחה לכם שתמיד אגיע לכאן ביום הזה", המשיכה. "להרגיש אושר איתכם, לבכות איתכם, לצחוק איתכם, כי אתם יודעים מה אנחנו? אנחנו משוררים ואנחנו רק מדברים אחד עם השני". 

לאחר ההכרזה על היום המיוחד של מערב הוליווד, הודתה ראשת העיר לינדזי פ. הורוות' לזמרת על כך ש"עודדה אותנו לאהוב את עצמנו ולהיות גאים". הפמלייה של הזמרת, הידועה גם בשם "האוס אוף גאגא", הודיעה כי היא מתכננת בחודש הקרוב מספר הפתעות ואירועים מיוחדים למעריצים בכל רחבי העולם, כדי לחגוג עשור לצאת האלבום. 

האלבום, שיצא בשנת 2011, שבר שיאים בינלאומיים. נכון להיום, יותר מ-5.2 מיליון עותקים פיזיים שלו נמכרו והוא נוגן אונליין יותר מ-5.8 מיליארד פעמים. האלבום, שזיכה את הזמרת באלבום פלטינה ארבע פעמים, היה האלבום הראשון שלה שהגיע למקום הראשון ב-25 מדינות. בנוסף, הרולינג סטון בחר בו לאחד מ-500 האלבומים הכי טובים של כל הזמנים. אז לא תשימו פליי?