קייט קניג חלמה תמיד ללמוד באוניברסיטה. היא נרשמה ללימודים, התקבלה ועמדה להתחיל את לימודיה בסמסטר הסתיו. אבל אז מצאו הוריה של קייט את הבלוג שלה באינטרנט, בו היא מצהירה שהיא פאנסקסואלית (משיכה כלפי אנשים ללא קשר למינם הביולוגי או לזהותם המגדרית), ואף יוצאת עם גבר טרנסג'נדר.

בעקבות הגילוי החליטו הוריה של קייט להפסיק לתמוך בה, והפסיקו להעביר את תשלומי שכר הלימוד לאוניברסיטה בה היא לומדת. "שבוע לפני שהשנה הראשונה שלי בקולג' התחילה, אבא שלי עבר על האימייל שלי וגילה על נטיותי המיניות", סיפרה קייט, "המשפחה שלי, כולל המשפחה המורחבת, היא מאוד הומופובית. אחרי שהם גילו את זה, ההורים שלי ניתקו אותי מבחינה כלכלית ואני כבר לא גרה איתם".

לטענת קייט, הדאגה הראשונה שלה לאחר הניתוק הייתה איך היא הולכת לשלם עבור לימודיה. קייט סיפרה כי היא בדקה אפשרות לקבלת הלוואה, אך לא הצליחה למצוא הלוואות הניתנות ללא ערבים. קייט, שמתכננת ללמוד אנגלית, גרמנית והיסטוריה, החליטה להעביר את סמסטר הסתיו הקרוב בקולג' קהילתי בשל חוסר היכולת הנוכחית שלה לכסות את שכר הלימוד באוניברסיטת פיטסבורג.

אין תמונה
עזרו לי, אתם תקוותי האחרונה

במקביל, היא פתחה עמוד באתר מימון ההמונים GoFundMe, בו היא מבקשת מהגולשים לעזור לה לגייס סכום של  15,000 דולר, שיעזור לה לחזור לאוניברסיטה לסמסטר האביב. מאז נפתח הדף, הצליחה קניג לגייס קרוב ל-10,000 דולר מתוך סכום המטרה שלה. "ללמוד בפיט (אוני' פיטסבורג) זה חלום שלי", כתבה קייט בעמוד GoFundMe, "ואני לא יכולה לשאת את המחשבה שלא אוכל להמשיך וללמוד שם".

בעדכון האחרון סיפרה קניג כי היא פנתה אל המחלקה לסיוע כספי של האוניברסיטה כדי לבדוק כיצד הם יוכלו לעזור לה מבחינה כלכלית. על משפחתה אמרה קייט: "הם מתפללים, פשוטו כמשמעו מתפללים, שאני אכבה את המיניות שלי ואחזור לאמונה, לכנסייה ועל ידי זה, אחזור אליהם".

אין תמונה

עוד ב-mako גאווה: