>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אלן דג'נרס ופורשיה דה רוסי (צילום: Evan Agostini, GettyImages IL)
אוהבות כמו תמיד. פורשיה ואלן | צילום: Evan Agostini, GettyImages IL
במידה ובחודשים האחרונים דאגתם לגורל נישואיהן של אלן דג'נרס ופורשיה דה רוסי, אתם יכולים להרגע. הקומיקאית בת ה-55 עצרה את התכנית שלה במיוחד, על מנת להתייחס לשמועות הרצות בחודשים האחרונים ורומזות על כך שהיא ודה רוסי בשלבי פרידה.

"באחד הימים הייתי במספרה בשביל לעשות תוספות", התלוצצה דג'נרס, "והיו צהובונים בכל רחבי המספרה. ועל אחד מהם הייתה תמונה של פורשיה ושלי בפינה הימנית העליונה. ואני חשבתי 'אה, זה כל כך מתוק שהם מכבדים אותנו'. אבל אז קראתי את הכותרת שמתחת שאמרה: 'הנישואים של אלן ופורשיה מתפוררים'. בשניה הראשונה חשבתי לעצמי 'אה, מה קרה? הן נראות כל כך מאושרות'. ואז אמרתי 'רגע, אני אלן. ואני צריכה לדעת אם זה היה קורה".

המונולוג של מנחת תכנית האירוח קיבל תפנית רצינית יותר, לפחות לזמן קצר, כשהיא הכחישה את השמועות:

"זה נשמע לי כל כך מגוחך. אין שמץ של אמת בכל זה. אנחנו נשואות באושר, ולמעשה הדבר היחיד שאי פעם התווכחנו עליו הוא מי אוהבת את מי יותר. זה הכל. זה באמת נכון" אמרה דג'נרס והוסיפה: "לפעמים אנחנו מתווכחות אם היינו נותנות לקנגורו לשאת אותנו בכיס שלו במשך שנה. אני הייתי מסכימה, היא לא מסכימה. אבל היא תשנה את דעתה, מי לא היה רוצה להיות בכיס של קנגורו במשך שנה? לקפוץ מקום למקום. רק היא לא".

לסיום הבטיחה דג'נרס לצופים, כי אם אי פעם יהיה צורך להודיע על שינוי גדול בחיים שלה, היא תודיעה את זה קודם כל בתכנית.

דג'נרס ודה רוסי נישאו באוגוסט 2008 לאחר ארבע שנים של היכרות. בתקופה זו מנחת תכנית האירוח הציגה את עצמה כ"ילדה הכי ברת המזל בעולם".