קולטר אלכסנדר
"ככל שהסתכלתי יותר במראה, ככה נכנסתי עמוק יותר לדיכאון" | צילום: instagram

קולטר אלכסנדר, גבר טרנסג'נדר בן 24 מדנבר קולורדו שבארה"ב, פרסם במהלך השנים האחרונות תמונות העוקבות אחר המעבר הגופני שלו באינסטגרם. לאלכסנדר היה חשוב לפרסם את התמונות כדי להנכיח את התהליך שעוברים גברים טרנסג'נדרים רבים, וזה בדיוק מה שקורה בפועל כי תמונותיו זוכות לתשומת לב עולמית והפכו ויראליות.

חלק מהאנשים מופתעים לגלות, כך טוען אלכסנדר, שהסיפור על הטרנסג'נדר ששונא את גופו עד סיום המעבר פשוט לא נכון. "למדתי לאהוב בעצמי חלקים שעולם לא ידעתי על קיומם", הוא עונה לכל מי שחושב שהמטרה היא "לעבור כגבר" או "לעבור כאישה".

אלכסנדר מגיע ממשפחה שמרנית באופייה, ולמרות שיצא מהארון כלסבית בגיל 12, היציאה מהארון הטרנסי התרחשה רק כשעבר מחוץ לבית המשפחה. "ככל שהסתכלתי יותר במראה, ככה נכנסתי עמוק יותר לדיכאון", הוא מתאר את חייו לפני המעבר. "להשתנות זה תמיד קשה ומבלבל ומתסכל, אבל יותר מכל זה לוקח זמן", הוא מסביר בחשבון האינסטגרם שלו.

קולטר אלכסנדר
"להשתנות זה תמיד קשה ומבלבל ומתסכל, אבל יותר מכל זה לוקח זמן" | צילום: instagram

קולטר מתכנן לעבור ניתוח חזה בחודשים הקרובים, ובינתיים הוא משתמש בחשבון האינסטגרם שלו כדי להפיץ מסרים חיוביים, ולעודד א.נשים להרגיש בנוח עם עצמם ועם גופם, ללא תלות בשלב בו הם נמצאים במעבר.

>> אחת ולתמיד: האם פופרס באמת מסוכן לכם?

>> "להיות שחקן פורנו בישראל זה לא פשוט בכלל"

הוא חסיד של תרבות הבריאות והכושר, ולרוב הוא מוסיף לתמונות גם משפטי עידוד לאורח חיים בריא ולכושר גופני. אך גם הקשיים הנפשיים לא נעלמים מעיניו, "אני שומר על לו"ז מלא כדי לא להיות פנוי לחרדות ולא להיתקע על דברים שמוציאים אותי מדעתי".

קולטר אלכסנדר
"אני שומר על לו"ז מלא כדי לא להיות פנוי לחרדות" | צילום: instagram