מיס גרנד אינטרנשיונל ארגנטינה ומיס גרנד פוארטו ריקו, צמד דוגמניות שהשתתפו בתחרות "מיס גרנד אינטרנשיונל 2020", הצליחו להפתיע את כל המעריצים והעוקבים אחרי שפרסמו סרטון מרגש, בו צילומים וסרטונים רבים משותפים שלהן. בכך למעשה יצאו השתיים מהארון ובישרו לעולם כי הן נשואות. 

"אחרי שבחרנו לשמור על הזוגיות שלנו בסוד, החלטנו לפתוח את הדלתות ביום המיוחד הזה", כתבו בנות הזוג בפוסט המפתיע, שכלל גם תמונות וסרטונים מרגע הצעת הנישואין. מרינה וארלה (ארגנטינה) ופביולה ולנטין (פוארטו ריקו) הכירו בתחרות הבינלאומית שנוסדה בתאילנד ב-2013, והן מתחזקות מאז זוגיות אוהבת. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Fabiola Valentín (@fabiolavalentinpr)

וארלה (26) הגיעה למקום השביעי מתוך עשר המועמדות הסופיות של תחרות "מיס גרנד אינטרנשיונל 2020", ההישג הטוב ביותר של דוגמנית ארגנטינאית בתחרות. היא אף זכתה בתחרות "מיס יוניברס ארגנטינה" בשנת 2019. גם ולנטין הגיעה לעשר המתמודדות הסופיות באותה תחרות, זאת למרות שהיא מעולם לא זכתה בתחרות מיס יוניברס פוארטו ריקו, אלא הייתה אחת הסגניות של המנצחת, שלא הגיעה לתחרות הבינלאומית. 

63 מלכות יופי ממדינות שונות השתתפו באותה תחרות בה השתיים הכירו, ומי שזכתה בה היא אבנה אפיה האמריקאית. "אלוהים, מזל טוב", כתבה אבנה לזוג הטרי. "תחרות מיס גרנד אינטרנשיונל הרכיבה זוג יפה". בנוסף לאפיה, משתתפות רבות נוספות שזכו להכיר את השתיים בירכו אותן על החתונה והיציאה מהארון: "מזל טוב, יפהפיות", כתבה מלכת היופי ולנטינה פיגוורה, שזכתה בתחרות "מיס גרנד אינטרנשיונל 2019".