האם ה-X פקטור של סיימון קאוול סוף סוף נחשף? האם שופט הריאליטי הקשוח הוא אכן הומו בארון, כפי שטענו אינספור שמועות לאורך השנים? במהלך משפטה של טוליסה קונטוסטבלוס, שופטת בתכנית X פקטור בריטניה, הושמעה שיחת טלפון בה נטען כי סיימון קאוול הוא הומו. דוברו של קאוול סירב להגיב בתקשורת והודיע כי התגובה של קאוול תושמע בבית המשפט עצמו.

סיימון קאוול צילום גטי (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אגיב בבית המשפט. קאוול | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images
קונטוסטבלוס, ששפטה בתכנית X פקטור בריטניה בעונות 2011-2012, מואשמת בסחר בסמים. במהלך המשפט שלה, הושמעה הקלטה של שיחת טלפון החושפת כביכול את נטיותיו המיניות של קאוול ואת העובדה כי קאוול שכב כביכול עם כמה גברים. 

בשיחה שהתקיימה בין כתב הצהובון הבריטי "סאן" לבין גארת' ווארי, העוזר האישי של טוליסה, נשמע העוזר אומר כי הוא יודע על גברים ששכבו עם הבוס לשעבר של טוליסה. כאשר שאל הכתב את וואריי אם קאוול הומו, הוא השיב: "כן".

וואריי הכחיש שהוא עצמו שכב עם קאוול, אבל הוסיף: "יום אחד אני אעשה זאת, כשאעשה את המהלך שלי". כשנשאל איך הוא ידע שקאוול היה הומו, השיב: "אני מכיר אנשים שהיו איתו".

אין תמונה
טיפ: תמונות כאלה לא עוזרות לקייס שלך

"נמסור את תגובתנו בבית המשפט"

השמועות על נטיותיו המיניות של סיימון מתנגשות עם המציאות בשטח, בה טוען קאוול כי קיים מספר מערכות יחסים רציניות עם נשים, ולאחרונה אף הפך לאב בפעם הראשונה. אך נראה שגם אלו לא עצרו את השמועות בנוגע לנטיותיו המיניות. בספר שהתפרסם בעניין לפני כשנתיים צוטט קאוול באומרו "אם הייתי הומו, למה שלא הייתי מודה בזה? זה לא היה מזיק לי וגם אמא שלי לא הייתה משתגעת מזה". לדבריו של קאוול, הוא מודע לחרושת השמועות באשר לנטיותיו המיניות, אך מתעקש: "האנשים שחושבים שאני הומו פשוט מטורפים".

דוברו של קאוול מסר כי בשל חוקי ביזיון בית המשפט הם מנועים מלהגיב: "אנו מחויבים לכבד את בית המשפט ולכן איננו יכולים להגיב על טענות אלה באופן שאנחנו רוצים. אנחנו מצאים בקשר עם משרדו של היועץ המשפטי לממשלה ואנחנו מתכוונים לצאת בהצהרה בבית המשפט בהקדם האפשרי".

סיימון קאוול
סיבה טובה לשתות?

עוד ב-mako גאווה: