אלן דג'נרס, 2020 (צילום: Warner Bros. Television Distribution)
אלן דג'נרס, 2020 | צילום: Warner Bros. Television Distribution

סופי, נערה בת 19, ניגשה בהתרגשות לפתוח את מתנות חג המולד שחיכו לה מתחת לעץ האשוח, אלא שהפעם היא הופתעה במיוחד, כי ההורים שלה הביאו לה מתנה ממש לא שגרתית - סט מוצרים מהמופע של הקומיקאית אלן דג'נרס, שכלל בין היתר חולצת טריקו וגרביים עליהן מופיע הכיתוב "להיות אדיב". 

הבחירה במרצ'נדייז של הקומיקאית הלסבית ככל הנראה לא הייתה מקרית והיא נועדה לאותת לסופי הצעירה, שעוד לא יצאה מהארון, שהם בעצם כבר יודעים ומקבלים. אפשר להתווכח על טיב המתנה ולהודות שכולנו היינו מתבאסים לקבל גרביים של אלן דג'נרס, אבל אי אפשר לשים בצד את המחווה המרגשת של ההורים, שניסו בדרך כלשהי לתת לבת שלהם את התחושה שהכל טוב. 

סופי המופתעת מיהרה לשתף את האירוע בטוויטר וכתבה "מה לעזאזל? ההורים שלי קנו לי סחורה של אלן בגלל שאני לסבית?". הציוץ הקטן הפך לויראלי וזכה נכון לעכשיו קרוב ל-750 אלף לייקים, עשרות אלפי שיתופים ואלפי תגובות. הסיפור המשעשע הוביל גולשים רבים להיזכר ברגעים בהם ההורים שלהם קנו להם מתנות סטריאוטיפיות וחלק מהם אפילו טענו שהמתנה מתובלת בהומופוביה, אבל במקרה הזה אנחנו חושבים שהכוונה היא הכי חשובה. 

"הייתי ממש המומה כשראיתי את המרצ'נדייז של אלן, כי אני לא מחבבת אותה במיוחד אז לא היה ממש צפוי", סיפרה סופי לפינק ניוז. "צחקתי עם עצמי כי הבנתי שזה רמז לכך 'שזה בסדר להיות לסבית'. אני לא מחוץ לארון, הם מבינים אותי, אבל זה הצחיק אותי כי הבנתי שאלן היא כנראה הלסבית היחידה שהם מכירים". בהמשך, סופי אפילו תייגה את חשבון הטוויטר של אלן ושאלה אם היא יכולה להגיע לתוכנית שלה. 

סופי סיפרה שהציוץ שלה קיבל המון תגובות תמיכה, אבל כמובן שגם הודעות השנאה לא איחרו לבוא. "קיבלתי המון תמיכה, אבל גם המון הודעות שנאה שהגיעו אלי מטרולים רנדומליים. אני מניחה שזה מה שקורה אם משהו הופך לוויראלי, אז אני פשוט מנסה להתעלם מהמסרים השליליים ולהעריך את מי שתומך בי".