רגע לפני שהחל חודש הגאווה, קבוצת אנשים בעלי מודעות סביבתית מזערית הכריזו כי בכוונתם לערוך מצעד גאווה של סטרייטים, שחורט על דגלו בינאריות מגדרית ותרבות הטרונורמטיבית. נדמה כי אותם סטרייטים חשים איום בפני האחוז הזעיר ממילא של להט"בים, מתוכם חלק לא מבוטל מחזיק גם הוא בדעות בינאריות משהו. מארגן האירוע, מארק סהאדי, הכריז בעמוד הפייסבוק שלו ב-30 במאי על המצעד המתוכנן.

"ככל הנראה מצעד הגאווה הסטרייטי בבוסטון יתרחש למרות הכל. הגשנו קבילה על אפליה בפני העירייה. הם יודעים שיפסידו במשפט", כותב סהאדי, "כעת העיר עובדת איתנו על המצעד. יסגרו בשבילנו רחובות ונעבור בהם עם רכבים ובמות באישור".

View this post on Instagram

A post shared by Gamer Girl (@dankestmemekest) on

המצעד בארגון סהאדי אמור להתרחש ב-31 באוגוסט. "זו הזדמנות בשבילנו לקיים מצעד פטריוטי בבוסטון בעוד אנו חוגגים גאווה סטרייטית", ממשיך סהאדי, "אנו מאמינים שגיוון אמיתי אפשרי, רק כשאנשים מכל הנטיות המיניות יוכלו לחגוג את אורחות חייהם בחופשיות". ככל הנראה המצעד יובל תחת דגל שעוצב במיוחד לאירוע, ותחת דיוקנו של בראד פיט, האורים והתומים של הקהילה הסטרייטית לפי קומץ מאזרחי בוסטון מסצוסטס.

>> כל התמונות ממצעד הגאווה 2019

>> אירועי הגאווה 2019: כל הכתבות

>> 11 אייקונים להט"בים בוחרים את היצירה הגאה של השנה

השגריר הגאה יהיה כריס ברטלי, חבר באגודה ההטרונורמטיבית Super Happy Fun America בניצוח סהאדי כסגן הנשיא. בתמונת הדיוקן שלו באתר מופיע סהאדי מסביר למיקרופון במשקפי שמש לבוש חולצה וכובע בצבעי חאקי עם הכיתוב ARMY על הכובע. על ברטלי נכתב, "כריס משתמש במעמדו בקהילת הלהט"ב כדי לקרוא תיגר על 'הטרופוביה' באשר תהיה".

מוביל המצעד יהיה לא אחר ממילו יאנופולוס, הפרצוף המזוהה ביותר עם טרולים הטרונורמטיבים המזדהים כהומואים.

View this post on Instagram

A post shared by callsignnatily (@n8dagr8npowerful) on

View this post on Instagram

A post shared by Vincent Heather (@vin.heat) on