למרות שהפרטים נותרו מעטים, סרטונים שפורסמו במקור באינסטגרם והפכו מהר מאוד לוויראליים, מתעדים קבוצה של חברים גאים בעיר ניו יורק שהרימו ביום שני האחרון (4.5) מסיבה ביתית פרטית בסגנון מסיבות ה"סירקיט" המפורסמות. במרחק של כמה בתים משם, בתי החולים בעיר עמוסים בחולים שנלחמים במגפת הקורונה. "אנשים מתים על ימין ועל שמאל וההומואים עושים מסיבות עמוסות ביום שני בערב בניו יורק. כלא!", צייץ משתמש הטוויטר פיליפ הנרי.

נכון ל-5 במאי, נתוני העיר הרשמיים מצביעים על 171,723 חולים, 43,383 מאושפזים ו-13,724 מתים. 5,383 בני אדם נוספים חשודים שמתו מהנגיף. מקרים של נגיף הקורונה בניו יורק מהווים כמעט 35% מכלל התושבים בארה"ב שנמצאים תחת הנחיות הסגר קפדניות.

>> זה הסרטון הגאה הכי קורע שנוצר בבידוד

>> סקס בימי קורונה: כל מה שחשוב לדעת אם אתה פעיל מינית

הנה הסרטון הראשון שהנרי שיתף, שהועלה במקור לאינסטגרם ונמחק:

בהמשך הועלו כמה תיעודים אחרים:

"אני קטנוני, אז למרות שהם מחקו את כל הסיפור, סמכו עליי שבעוד שנה אני אחזיר את הסרטון הזה דרך 'זיכרונות' ואתייג את כולם, כדי להזכיר להם למה המצב עדיין לא התאושש. קבעתי תזכורת דרך סירי", הוסיף הנרי בציוץ אחר.

גם כוכב הפורנו הגאה איאן פרוסט פרסם כמה סרטונים שלו על "רחבת הריקודים" ללא חולצה. והאם שכחנו לציין שהיה בדירה DJ?! אז כן, אבל הוא מחק מאז מחשבון האינסטגרם שלו כל זכר לאירוע.