כוכב הטיקטוק זפרין (צילום: tiktok)
צילום: tiktok

אם היינו צריכים הוכחה לכך שהומופובים הכי גדולים הם הומואים בעצמם, קיבלנו אותה בסיפורו הביזארי של חבר הפרלמנט ההונגרי השמרן ג'וזף שאייר, אבל למה להסתפק באחת כשאפשר להשתולל עם זה, הפעם עם סיפור על הומופוב בארון בחסות טיקטוק. הטרנדים של הרשת החברתית מייצרים למשתמשים בה דרכים חדשות ומקוריות לספר סיפור, שהרבה פעמים הופך לויראלי, הפעם זה סיפורו של זפרין, שהסעיר את הרשת החברתית אחרי שהוציא מהארון לא אחר מאשר את אבא שלו.  

הסרטון המשעשע גרף לא פחות מ-10 מיליון צפיות, יותר מ-2.7 מיליון לייקים ועשרות אלפי שיתופים ותגובות - כל זה בשלושה ימים בלבד. בסרטון הקצר, מתנגן ברקע בריפיט קטע מתוך הלהיט "Bad Romance" של כוכבת הפופ ליידי גאגא, כשבכל פעם הטון של השיר עולה קצת בליווי טקסט המספר עוד חלק מהסיפור שלו ושל משפחתו. 

בתחילה, זפרין מספר על אחותו, שיצאה מהארון בגיל 16 כביסקסואלית ונזרקה מהבית על ידי אביהם ההומופוב. 16 שנים אחר כך הוא נולד וחונך להיות הכל, חוץ מהומו. "יצאתי מהארון בגיל 15, וגם אני נזרקתי מהבית", המשיך. "ישנתי יומיים ברחוב. בגלל שההורים שלי גרושים ולא הייתה לי דרך לספר לאמא שלי".

@zephryn

Hmmm chil anyways soooo story time? ##fyp ##foryou ##BagelBopsContest ##CashAppInBio ##storytime ##gay ##gayguy ##lgbtqia ##queer ##homophobia

♬ original sound - Grace Groski

הסרטון נמשך, הטון עולה עוד יותר והסיפור מקבל לפתע תפנית לא צפויה: "אבא שלי התחיל עבודה חדשה ונתן לאחיין שלי את המחשב הישן שלו, אבל הוא שכח את חשבון המייל ופרופיל הקרייגסליסט (פלטפורמת לוח מודעות פופולרית בארצות הברית המשמשת, בין היתר, להכרויות) פתוח, אז אחותי חקרה קצת". 

החיטוט של אחותו של זפרין חשף את כל השלדים של האב ההומופוב, למרות המאמץ הכביר שלו להסתיר אותם: "אבא שלי שוכב עם גברים, משווק את עצמו באתר קרייגסליסט למין בתשלום ומקבל כסף על זה בפייפל. גילינו שהוא בגד עם גברים במשך שנים". אם זה לא היה מספיק, הסיפור קיבל תפנית נוספת: "מישהו בגריינדר שלח לי תמונות של אבא שלי באורגיה כשהוא אחד המשתתפים". 

אחרי שנים ארוכות בהן סבלו מיחס נוראי ממנו, זפרין ואחותו הכינו נקמה מושלמת, איתה סגר זפרין את הסרטון: "אחותי ואני שמים את כל הראיות בגרבי חג המולד, לבוקר חג המולד המשפחתי". נראה שהולך להיות להם חג שמח במיוחד.