אוסטריה: לפני חודשיים דיווחנו על הצעד של עיריית לינץ, אחת הערים הגדולות באוסטריה, שהחליטה להסיר מרחבי העיר רמזורים שהוצגו בהם דמויות גאות, וכל זאת לאור התחזקות מפלגות הימין באזור. אבל כמו מוצר במהדורה מוגבלת, יחסי הציבור שהרמזורים זכו להם הפכו אותם לאטרקציה תיירותית, ועיריית לינץ החליטה לבטל את ההחלטה להסיר אותם, ואם תזמינו עכשיו כרטיס ללינץ – גם אתם תוכלו לחצות את הכביש בגאווה.

ארצות הברית: דונלד טראמפ, שעדיין לא רחוק מלהיות מועמד המפלגה הרפובליקנית לבחירות הנשיאותיות שייערכו בסוף השנה, אמר שאם יבחר – יפעל לביטול הנישואים הגאים בארצות הברית. טראמפ אמר את הדברים בתחילת השבוע בראיון לרשת החדשות של FOX, שנחשבת ימנית ושמרנית יותר ממקבילותיה. טראמפ עצמו נשוי כעת בפעם השלישית, מה שעושה אותו, לפחות בעיני עצמו, מוסמך לענייני נישואים. המועמד הרפובליקני הפסיד בפריימריז שנערכו הלילה במדינת איווה, אולם עובדה זו לא מונעת ממנו להמשיך להתמודד והוא עוד עשוי, כאמור, להתמודד על נשיאות ארצות הברית. בשבוע שעבר חזו הסקרים ניצחון סוחף של טראמפ בבחירות המקדימות.

קנדה: "אמרו לי שאם אאמין מספיק – הנטיה המינית תיעלם", אמר פיטר נימאייר, כומר מהכנסייה המנוניטית, שיצא מהארון לפני שנתיים, ובחר להישאר נשוי לאשתו. הזוג נשוי כעשרים שנים, ויש להם שלושה ילדים. מיותר כמעט לציין שהזרם המנוניטי אינו תומכת בנישואים גאים, אולם הכנסיה בהנהגתו של נימאייר עורכת נישואים גאים, כדי למנוע, לטענתו, את הסבל שהוא חווה מלהט"בים צעירים. "זה לא אמור להיות ככה", סיפר הכומר על מערכת היחסים ארוכת השנים שהוא מנהל עם אשתו, והוסיף שהיא אינה מעוניינת להתגרש. "המשיכה המינית שלי לגברים קיימת, אבל כולם חווים משיכה מינית, וכולם צריכים לפתור אותן במסגרת מערכת יחסים".

ולקינוח:

אתר הרכילות TMZ דיווח בהיסטריה קלה שג'סטין ביבר נצפה לבדו באחד מהברים הגאים המוכרים בהוליווד, ואף סיפק את התמונה המתאימה מחשבון האינסטגרם של בעל המקום:

A photo posted by Robert Sebastian (@dvine74) on

ההערכות הן שביבר לא ידע שהמקום הוא מה שמקובל לכנות "מזוהה עם הקהילה", ואם ידע – שלא התרגש מכך, כפי שראוי. אנחנו מעודדים את ביבר לשתות בכל מקום שיתחשק לו, רק שידע מתי לעצור. נ.ב. אנחנו בדרך כלל בשפגאט בתחילת השבוע, אם אתה באזור.