רוסיה: עורך דין מנובוסיבירסק קבל למשרדי התובע הכללי ברוסיה על ההתעסקות התקשורתית בחברוּת בין טיגריס ותיש (נשבעים) בגן חיות מקומי. לטענתו, הסיקור החיובי של הקשר, שנשמע לנו חמוד להפליא, הוא לא פחות מתעמולה הומוסקסואלית, כיוון שמדובר בשני זכרים. לפני כמה חודשים, החלה התקשורת ברוסיה לעקוב בעניין רב אחר הקשר בין אמוּר הטיגריס וטימוֹר התיש, כיוון שטימור הוכנס לשטח המחיה של אמור כדי להיטרף. כן כן, אמור בחר להתיידד עם הארוחה שלו, ועכשיו הם בלתי נפרדים. משרד התובע הכללי אמר כי יבדוק את הטענות.

ארצות הברית: הידיעה הזו ממשיכה את הקו המנחה של ידיעות ביזאריות ועיסוק בבעלי חיים. סנטור ממדינת מישיגן העלה להצבעה הצעת חוק שגוזרת עד 15 שנות מאסר על ביצוע מין אנאלי או אוראלי. לא, אנחנו לא צוחקים, וזה גם נעשה מוזר יותר: זהו רק סעיף אחד מתוך הצעת חוק, שעיקרה בכלל אימוץ חיות על ידי מי שהורשעו בעבר בניצול והתעללות בבעלי חיים. בהצעה נכתב לא פעם שכל מגע מיני אנאלי או אוראלי עם חיה או אדם – נחשב לעברה. מקורו של הנוסח בחוקים מהמאה ה-19, שבוטלו לפני שנים ברמה המדינית והפדרלית.

גם התומכים בהצעת החוק הביעו תמיהה על ההשוואה בין מין הומוסקסואלי למשכב בהמה וביקשו מריק ג'ונס, הסנטור הרפובליקני המקומי שעומד מאחוריה, לתקן את האנלוגיה המעליבה. תשובתו: "ברגע שאמחק את השורה הזאת, ההצעה תיפול... שני המחנות הפוליטיים יצעקו עלי, וזה יגמר בריב גדול שאף אחד לא צריך כי זה ממילא לא חוקתי", אמר בראיון. ג'ונס התייחס לכך שלפי פסיקת בית המשפט העליון בארה"ב, מין הומוסקסואלי הוא חוקי, ואסור אפילו לחוקק חוקים שיאסרו עליו.

צרפת: אישה ששימשה פונדקאית לזוגות להט"בים אמרה לבני הזוג שהתינוק מת בלידה, כשלמעשה הוא נולד חי והיא מכרה אותו לזוג אחר. פונדקאות בתשלום אינה חוקית בצרפת, אולם האישה, שחזרה על המעשה לאחר שנה עם זוג להט"בי נוסף, השתמשה בכינויים ושמות קוד כדי שפרטיה לא יופיעו בחוזים שנחתמו. האישה, שהותר רק לחשוף ששמה אורור, נתפסה על ידי המשטרה לפני שנתיים, כשהייתה בקשר עם שלושה זוגות נוספים, והחשד הוא שהתכוונה להונות גם אותם. היא קיבלה 15,000 אירו על הליך הפונדקאות, ו-10,000 אירו נוספים על התינוק שילדה.

ארכיון (צילום: דוברות מרכז רפואי מעיני הישועה)
אמרה לבני הזוג שהתינוק מת - ומכרה אותו | צילום: דוברות מרכז רפואי מעיני הישועה