ח"כ אחמד טיבי חזר על דבריו ואמר כי לא יתמוך בחוקים המקדמים את הקהילה הגאה, אבל הפעם בעברית. בשיחה עם ניקול ראידמן בתוכנית "הקול של ניקול" (הערב ב-22:00, ערוץ 24 החדש), חבר הרשימה המשותפת התבקש לתת את האסוציאציה שלו ללהטב"ים ואמר: "זה חלק מהמערכה של הבחירות. אנחנו חברה מסורתית, אני אדם מאמין עם ערכים של משפחה ומסורת, אבל אני מתנגד לאלימות, כפייה ולטיפולי המרה מזיקים".

בתגובה לכך, נשאל אם יעביר הצעת חוק שמאפשרת לזוגות חד מיניים להתחתן ולהביא ילדים בישראל וענה: "לא, אני לא אעביר הצעת כזאת".

כזכור, בתחילת החודש התראיין טיבי לתקשורת הערבית ואמר: "שואלים אותנו בחוגי בית מהי עמדתנו בקשר ללהט"בים. אנחנו נגד קידום התופעה. אם יהיה חוק לקידום להט"בים הייתי מצביע יחד עם אוסאמה סעדיה וסאלח סונדוס (מטעם תע"ל ברשימה המשותפת") נגדו".

באותו ראיון התייחס טיבי להצעת החוק של חבר הכנסת יוראי להב-הרצנו מ"יש עתיד", אך לא הזכיר אותו בשמו. "היה חוק של ח"כ הומו מ'יש עתיד' שהציע שבמקום 'אמא ואבא' במסמכים רשמיים, יופיע 'אפוטרופוס 1' ו-'אפוטרופוס 2'. אמרתי לו שזו הצעה פרובוקטיבית, שלא יכפה את מצבו עלינו. אני מאוהב במילים אבא ואמא. אנחנו נגד. הרשימה המשותפת הצביעה כולה, כל 15 הח"כים שלנו, נגד החוק. אם הייתה עולה הצעת חוק על מצעדי הגאווה, או הצעת חוק שמטרתה לאפשר הסברה בבתי ספר - הייתי מתנגד לשתיהן".