זוג ברבורים זכרים מגן החיות האוסטרלי "ויקטוריה" במלבורן זכו השנה לבטא את האינסטינקטים האבהיים שלהם, בעזרת זוג ביצים שהודפסו עבורם במיוחד על ידי צוות גן החיות במדפסת תלת-ממד. 

מוקדם יותר החודש פרסם גן החיות "ויקטוריה" את סיפורם של צמד הברבורים השחורים, בילי ואליוט, שקיבלו את שם בהשראת הסרט "בילי אליוט", העוקב אחרי נער שחולם להיות רקדן בלט, בניגוד לרצונו של אביו. אל גן החיות הגיעו השניים לאחר שהותקפו על ידי כלבים, ולאחר שהחלימו מהתקיפה הם נשארו בגן החיות. 

במהלך האביב באוסטרליה, בעונת ההזדווגות, החלו בילי ואליוט לחזר זה אחר זה והקימו ביחד קן מפואר. "זה משהו שאנחנו רואים אצל ברבורים זכרים", סיפר בן, שומר הציפורים של גן החיות, בסרטון שפרסם הצוות בפייסבוק. לדבריו של בן, הקינון של השניים הוביל את צוות גן החיות לחשוב על דרך יצירתית לספק לשניים ביצים לדגור עליהן, כדי שיוכלו להתאמן בהתנהגות רבייה אינסטינקטיבית. 

צוות גן החיות פנה לגיא, מתנדב בבית מחסה לחיות בר באוסטרליה, לא רחוק מגן החיות במלבורן, שם יוצרו במיוחד עבור בילי ואליוט זוג ביצים במדפסת תלת-ממד. "ביצים הן לא בהכרח רק עבור יצירת גוזלים", הסביר גיא, "הן למעשה חלק מההתנהגויות האינסטינקטיביות של הציפורים האלה". 

הביצים המזויפות נשתלו בקן שהקימו בילי ואליוט, אך למרות שהשניים "גילו עניין רב" בביצים המלאכותיות, בסופו של דבר הם סירבו לדגור עליהן. למרות זאת, צוות גן החיות לא מתכוון לוותר לשניים ובן הבטיח כי בעונת הרבייה הבאה "נציע להם ביצים חדשות".