בנים, בנות ומה שביניהם: דיקנט הסטודנטים והנהלת המכללה האקדמית תל אביב-יפו, בשיתוף התא הגאה באגודת הסטודנטים והסטודנטיות, יצאו ביוזמה חדשה והקימו במוסד תאי שירותים המיועדים לכל המגדרים. תאי השירותים החדשים הוצבו לצד התאים המסורתיים לגברים ונשים, הפזורים בכל רחבי הקמפוס. 

"המכללה האקדמית תל אביב- יפו שואפת לכבד את זכויות כל בני האדם, ובכלל זה קידום מרחב בטוח לקהילת הלהט"ב", נכתב במכתב שיצא לכלל הסטודנטים והסטודנטיות במכללה. עוד הוסיפו במכתב כי הקצאת תאי שירותים לכל המגדרים מיועדת עבור אלו שחשים או חשות שלא בנוח לעשות שימוש בתאים מגדריים מופרדים לגברים ונשים, ועל מנת למנוע חששות מהערות פוגעניות או התייחסות לא מכבדת. 

עוד נמסר מהמכללה כי הקמת התאים החדשים לכל המגדרים תסייע, בתקווה, בשמירה על גופם וכבודם של כל אלו שאינם מזדהים עם המגדר הביולוגי שלהם, מכל סיבה אשר תהיה. 

"כמכללה שחרטה על דגלה להוביל שינוי וליצור אימפקט, אנחנו קשובים לצרכים השונים העולים מהשטח הדורשים התאמה ויוצרים שינוי אמיתי", מסרה ל-mako מיכל רז, דיקנית הסטודנטים והסטודנטיות. "הקצאת שירותים לא ממוגדרים היא דרכנו להראות לסטודנטים שלנו - אנחנו רואים את כולכם.ן, והנוחות האישית של כל אחד, אחת ומה שביניהם - חשובה לנו".