הדיווה הישראלית והאייקון הגאה הבינלאומי דנה אינטרנשיונל ממשיכה במאמציה למען הסברה ישראלית בעולם, והפעם היא משתפת פעולה עם מטה ההסברה האזרחי, שהקים איש התקשורת וחיי הלילה אליאב בטיטו, בסרטון מיוחד בו משתתפות מלכות דראג ישראליות הקוראות לשחרור החטופים. 

בסרטון החדש שהופץ הבוקר (ראשון) לוקחים חלק 30 מלכות ומלכי דראג ישראליים יחד עם הדיווה הישראלית, והם קוראים יחד להשבת החטופים לצלילי השיר Free שביצעה אינטרנשיונל באירוויזיון 1999 כשברקע חומות עיר דוד. 

"הימים לא קלים. קשה לי מאוד. פעם ראשונה שקשה לי לשיר ולא  לדבר בתקשורת בארץ, אבל מרגישה שחייבים לגייס כוח ולעשות הכל כדי להסביר אותנו מחוץ לישראל", מסרה אינטרנשיונל. "חשוב לי להעביר את זה שישראל מפיצה אהבה. זו הרוח של הקהילה הגאה, זו הרוח הישראלית! החטופים בעזה לא נותנים לי מנוח. אני נחנקת מזה. זה פשוט לא נתפס שזה אמיתי. חשוב להגיד לעולם שילדים, נשים ומבוגרים לא צריכים להיות חלק מהמלחמה. וצריך לעשות הכל כדי להחזיר אותם הביתה עכשיו". 

מטה ההסברה האזרחי הוא גוף ההסברה הגדול בישראל, שהוקם כ-48 שעות מפרוץ מלחמת חרבות ברזל על ידי אזרחים שזיהו את כשל ההסברה הישראלי. כיום המטה מונה יותר מ-30,000 שגרירים בארץ ובעולם, ו-2,000 מתנדבים במגוון תפקידי מפתח הפועלים כולם בהתנדבות מלאה למען המאמץ ההסברתי.