ריאן באסי, בעלים של מתחם דירות בעיר אומהה בנברסקה, ארה"ב, החליט להקשיב לבקשת שלוש בנותיו, בנות 5, 6 ו-9, ולצבוע את בניין הדירות שבבעלותו בצבעי הקשת. הבנות אמנם ביקשו לצבוע את המבנה בגלל האהבה שלהן לצבעוניות של הקשת, אבל האב החליט ליישם את הבקשה אחרי שניהל שיחה סוערת עם אחד השכנים, במהלכה הוא התבטא בחריפות נגד הומואים. "זה ממש מעלה לי חיוך על הפנים לדעת שהוא צריך לראות את זה בכל יום", סיפר באסי בראיון לכלי תקשורת מקומי באומהה. 

הבנות הפכו לגיבורות בבית הספר בעקבות צביעת המבנה, והוא מספר כי הצבעוניות הביאה לא מעט שמחה לתושבי השכונה, הרבה יותר מכפי שציפה מלכתחילה. "המבנה נמצא ממש ליד בית ספר, אז אנחנו רואים הרבה ילדים שעוברים לידו עם חיוכים גדולים על הפנים", הוא אמר בראיון נוסף ל-USA Today והוסיף שלא מעט אנשים עוצרים ליד המבנה לצלם. "כמעט כל התגובות, 99%, חיובית".

באסי, העובד כמתווך כבר שני עשורים ובבעלותו 25 נכסים, אמר שהודיע לדיירים שהוא מוכן לעזור להם למצוא דירה חדשה ולעבור אם תשומת הלב שהמבנה מושך גדולה מדי להם. אבל מסתבר שזו אינה בעיה, משום שהדיירים שיבחו אותו על המעשה וכינו את עבודת הצבע "יפהפייה". ומזל שכך - כי מסתבר שצביעת המבנה בצבעי הקשת עלתה פי שניים יותר מאשר בצבעים רגילים.

צביעת הבית זכתה לתהודה רחבה בארצות הברית וסוקרה בכלי תקשורת רבים, ואשתו של בעל הנכס, אליסון, התגאתה מאוד בבן זוכה וסיפרה שהיא מוצאת לא מעט הומור בסיטואציה. "זה מאוד מצחיק, בעיקר כי מי שעשה את זה היה גבר לבן, זקן, סטרייט ומשעמם נורא".