כריס סטנלי, כוכב טיקטוק גאה חייכן ויוצר תוכן תוכן קומי שהופך פעמים רבות לויראלי ברשתות החברתיות, התחיל את הקריירה לפני כחמש שנים, שהיה בן 17 בלבד, עם ערוץ יוטיוב בו שיתף את חייו, וכעת הוא מתגאה ביותר ממיליון עוקבים בשלל עמודי הסושיאל שלו. בין ראיונות רחוב, סיפורים אישיים וסרטוני טרנדים מחייבים, סטנלי בן ה-22 משלב בתוכן שהוא מייצר גם את בן הזוג שלו מזה שנתיים, ברט לה-בל המבוגר ממנו ב-27 שנה. 

גם לה-בל (49), שעובד כשוטר במשטרת בוסטון, מסצ'וסטס, הוא דמות מוכרת, לאחר שכיכב בתוכניות הריאליטי "הישרדות" ו"המרוץ למיליון", והוא יצא מהארון במהלך שיחה עם זיק סמית', אחד המתמודדים הגאים הבולטים בהיסטוריה של התוכנית "הישרדות". 

"היה לי מאבק פנימי לגבי היציאה מהארון", סיפר לה-בל בעבר למגזין Entertainment Weekly. "כשדיברתי על זה בתוכנית הרגשתי כאילו הורדתי משקולת ענקית מהכתפיים וגיליתי שזה עוזר לי להתקדם בחיים האישיים שלי. התמיכה שקיבלתי מהמשפחה, החברים והקולגות הייתה מדהימה ואני מצטער שלא יצאתי מהארון לפני". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by stanchris (@stanchris)

היציאה לחופשי לא רק עזרה לו לשפר את איכות החיים שלו, אלא גם הובילה אותו אל בן הזוג הצעיר, כוכב הטיקטוק סטנלי. "נפגשנו אחרי שצפיתי בכל העונה שלו של 'הישרדות' בזמן הסגרים של הקורונה, וזה משוגע כי בכלל לא ידעתי שהוא הומו, אבל הייתי בעדו מהרגע שראיתי אותו בפעם הראשונה בתוכנית", סיפר סטנלי ונזכר שהחליט לשלוח לו הודעה באינסטגרם. "הוא ענה, אז הזמנתי אותו לדייט והשאר היסטוריה". 

סטנלי הצעיר משתף את העוקבים הרבים שלו באופן קבוע בכל דבר בחייו, לכן מעולם לא התחמק מלשתף פרטים על מערכת היחסים שלו לה-בל, גם כשזה נוגע לפער הגילאים ביניהם. למרות שכל אחד מהם שייך לדור אחר, שניהם מספרים שמערכת היחסים שלהם "עוברת חלק כמו חמאה", למרות שלעיתים קרובות הרבה אנשים חושבים שלה-בל הוא אבא של סטנלי. 

"זה מרגיש ממש קל, כאילו אנחנו מכירים אחד את השני המון זמן", סיפר סטנלי. "אנחנו כל הזמן מצחיקים אחד את השני, מחייכים, ולפעמים גם משתחררים עם איזה בכי טוב של אושר. אנחנו מאוד אוהבים לטייל, לבלות עם חברים, לעשות בינג' על סדרות טלוויזיה ולבשל ביחד. אם צריך להשתמש בתגיות אז הוא יותר 'דוב' ואני יותר 'טווינק', אז אני מרגיש שאנחנו שוברים את התבנית הטיפוסית של מערכת יחסים של זוג גייז". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by stanchris (@stanchris)

סטנלי משדר ביטחון עצמי רב ולא מעט אומץ בתכנים שהוא מייצר, אבל מספר שברוב הסיטואציות החברתיות הוא דווקא מאוד ביישן, זאת לעומת לה-בל שתמיד שמח להביע את הדעה שלו על כל נושא שבעולם. "אני חושב שאנחנו מתאימים אפילו יותר מסנדוויץ' של ריבה וחמאת בוטנים", אמר כוכב הרשת על מערכת היחסים שלו, אבל למרות ששני בני הזוג מרגישים מאוד בנוח אחד עם השני, יש לא מעט גולשים שמקפידים, בחוצפה רבה, למתוח ביקורת על הזוגיות הזאת.

אבל זה לא מה שיפריע לשניים לאהוב אחד את השני, והם מקווים שהצופים עוד ילמדו דבר אחד או שניים מהסרטונים הזוגיים החיוביים שלהם. "בזה שאני מציג את מערכת היחסים בינינו אני מקווה להראות שאהבה מגיעה בכל מיני מבנים וצורות", מסביר סטנלי. "אהבה זאת אהבה, וכל מה שמשנה בין שני מבוגרים זה אם הם עושים אחד את השני מאושרים".

על התוכן הויראלי הגאה שהוא מייצר, סטנלי אומר שהוא רק מקווה לספק תקווה לאנשים קווירים שעלולים להרגיש לבד. "לפעמים זה יכול להיות מייאש להיות חלק מהקהילה הגאה, בפרט בגיל ההתבגרות", הוא מסביר. "אני זוכר שהרגשתי ככה אחרי שיצאתי מהארון בתיכון. אני רוצה להראות שזה לא משנה כמה קשה זה עלול להיות, זה תמיד תמיד משתפר. גאווה בשבילי זה אומר שיש לך ביטחון בלתי מעורער בעצמך. ביטחון שהיה במסע ארוך ומפרך כדי להגיע לאן שהוא נמצא בו עכשיו. ביטחון שלא תחליף בעד שום דבר שבעולם – הביטחון להיות עצמך".