ארגון חוש״ן, ארגון החינוך של הקהילה הגאה, רכש לאחרונה דומיין על שם אבי מעוז - avimaoz.co.il, שכאשר אתה נכנס אליו מגיעים לאתר שבו ספריית תוכן שלמה בשם "ספריית הסבלנות". בספרייה זו נמצאים כל החומרים שאפשר להציע לצוותי חינוך בבתי הספר ללימוד סובלנות והכרת הקהילה הלהט"בית, במטרה לייצר מרחב מוגן לילדים.

מהארגון נמסר ל-mako: "שנת הלימודים החדשה נפתחה לפני מספר ימים, וכבר אנחנו רואות להט"בופוביה חסרת תקדים. אנחנו רואים עליה של פי 5 במספר מקרי הלהט"בופוביה בשנה האחרונה ויודעים שנוער להט"ב חווה פי 2 אלימות פיסית ופי 5 אלימות מינית מחבריהם לספסל הלימודים".

בארגון מוסיפים גם כי הקהילה הגאה נלחמת כבר שנים מול להט"בופוביה, אבל בשנה האחרונה היא קיבלה פנים ותוקף בכנסת. "לאחר שנים שהוא מפיץ את משנתו הלט"בופובית ומלאת השנאה, השנה אבי מעוז ישיק לראשונה את תכניותיו במערכת וינהיג פיקוח על תוכניות בחינוך ילדנו.  בכל כיתה, בכל מקום בארץ, יש בממוצע יש 5 תלמידים.ום להט"בים. זאת עובדה.

"השומר הצעיר", אבי מעוז (צילום: "השומר הצעיר": אלה ישראלי | אבי מעוז: ערוץ הכנסת)
צילום: "השומר הצעיר": אלה ישראלי | אבי מעוז: ערוץ הכנסת

"כדי שנוכל להפוך את המערכת לסובלנית יותר, עבור כל תלמיד ותלמידה, כדי שנוכל לדאוג שלכולם.ן יש מקום, כדי שילדינו יוכלו לחיות בעולם טוב יותר, ליברלי יותר, הכנו כמות אדירה של תכנים וכלים לשימוש בשטח. אבי מעוז מפיץ פחד ושנאה. במקום זה, אנחנו מפיצים תשובה, ידע, כלים. כל פעם ששומעים על אבי מעוז, אנחנו רוצים שתזכרו שיש כתובת, יש מענה, יש מה לעשות.️‍

"יש בישראל 2,405,000 תלמידים ותלמידות, 91,400 כיתות, 13,000 מורות ומורים, 9,300,000 תושבים ותושבות וכולם צריכים וצריכות להכיר את avimaoz.co.il"