שיתוף פעולה ראשון בין חברת הגיימינג "פפאיה" לארגון הנוער הגאה: חברת ההייטק הישראלית שהוקמה ב-2019 ופועלת בתחום משחקי המובייל תעניק השנה חסות ותרומה לארגון הגאה "איגי", לקראת מצעד הגאווה בתל אביב. 

במסגרת החיבור בין השניים, פפאיה תעניק לחניכי הארגון ערכת מוצרים מיוחדת שהופקה לכבוד חודש הגאווה, הכוללת תיק, כובע, חולצה, בקבוק, מניפה וצמיד ממותגים. נוסף על כך, תעביר החברה תרומה למכללת מרשה, המכללה הגאה הראשונה בעולם שהוקמה לפני כשנתיים על ידי הארגון הגאה. 

מכללת מרשה היא פרויקט יוצא דופן וייחודי, המאפשר מרחב בטוח ומוגן לחברי וחברות הקהילה המתקשות לזכות בהשכלה גבוהה. המכללה מציעה לחברי וחברות הקהילה הגאה, ובפרט לקהילה הטרנסג'נדרית, ללמוד מגוון רחב של תחומים ומקצועות. הלימודים במכללה מסייעים לבוגרים ובוגרות להשתלב בשוק התעסוקה ולהתפרנס בכבוד. 

מתוך ערכת המוצרים של פפאיה לארגון הנוער הגאה
מתוך ערכת המוצרים של פפאיה לארגון הנוער הגאה

חברת פפאיה הצליחה בשנים האחרונות להתבסס בתחום הגיימינג במובייל עם יותר מ-21 מיליון הורדות של משחקיה. "אנו רואים חשיבות רבה בקידום הקהילה הגאה ובערכים המובילים את ארגון איגי לפיתוח חברה מכילה, סובלנית ושוויוניות", אמר מנכ"ל פפאיה גיימינג אוריאל בכר. "בחרנו להעניק סיוע כספי למטרות חברתיות חשובות אלה ולהיות נותן החסות המרכזי לקידום המודעות לחודש הגאווה".

מנכ"ל ארגון הנוער הגאה, עופר נוימן, הודה לחברה על התרומה: "שיתוף פעולה כזה בין חברה חדשנית וצעירה שחרטה על דגלה חדשנות ואמונה ביכולת לנצח כל אתגר הוא חיבור משמח וטבעי עבורנו, החסות הזו מבטאת את האמונה בשוויון, בזכות של כל אחת ואחד לחיות בביטחון ואנחנו גאים לפתוח איתה את חודש הגאווה השנה".