הבוקר (שלישי) הושק בטיקטוק קמפיין בועט ועוצמתי בהובלתו של הזמר עברי לידר, במטרה לתמוך בנראות לקהילה הגאה ובביטחון להט"ב בישראל, זאת על רקע העלייה הדרמטית במקרי האלימות והאפליה נגד חברי וחברות הקהילה הגאה. 

במסגרת הקמפיין שעולה היום בפריסה ארצית וברשתות החברתיות תחת ההאשטאג #מישהופעם, פורסם גם קליפ מרגש בהשתתפות אושיות מהקהילה הגאה, המבצעות גרסת קאבר מיוחדת לשיר המצליח של הזמר, עם מילים קצת שונות: "מישהו פעם תקף אותי ככה, כי העזתי ללכת ים ביד עם בנים / "ובושה להורים שגידלו אותי ככה" / והבן שלך הוא רק קללה בחיים". 

שיתוף הפעולה של טיקטוק עם האגודה למען הלהט"ב, ארגון הנוער הגאה איגי, ארגון חוש"ן, קבוצת פובליסיס ויועץ התוכן שלומי לאופר, משך לא מעט סלבס ואושיות מהקהילה הגאה שלקחו חלק בפרויקט ושרו. בין משתתפים אפשר למצוא את קיי לונג, שי גבסו, דורון מדלי, שי סלמאן וגם את עידן פלג בן ה-13, שנגע בלבם של רבים לאחר שיצא מהארון בפוסט באינסטגרם. 

בנוסף, במהלך היום יעלה עברי לידר לעמוד הטיקטוק שלו סרטון בו הוא שר את השיר האהוב, ומזמין את חברי הקהילה הגאה להשלים את המילים, כדי לשתף בחוויות האישיות שלהם. על פי הנתונים שסיפקה האגודה למען הלהט"ב, מאז תחילת השנה כמות הדיווחים על מקרי אפליה ואלימות נגד חברי וחברות הקהילה הגאה הוכפלה בהשוואה לשנה שעברה. הדיווחים כללו השנה בין היתר תקיפות פיזיות, פגיעות ברכוש, זריקת אבנים, תלישה, שריפה וחטיפת דגלי גאווה. 

"להט"בופוביה אינה גזירת גורל", אומרת יו"ר האגודה למען הלהט"ב הילה פאר. "היא רעה חברתית שאפשר וצריך לתקן באמצעות חינוך, הסברה ומדיניות ציבורית. הקמפיין הזה מבוסס כולו על סיפורים אמיתיים, מקרים שהגיעו למרכז הדיווח של האגודה, למדריכות ולמדריכים באיגי, למתנדבי חוש"ן. כל מקרה כזה נצרב לנצח אצל מי שספגו וסופגים גם עכשיו אפליה, הדרה או אלימות ואנחנו כאן כקהילה חזקה נתמוך בהם ונלחם יחד איתם עד שנביא את השינוי". 

"הנוער הישראלי, דור העתיד של המדינה, יכול ורוצה וחייב לגדול אחרת, בסביבה שבה מקבלים כל אדם באשר היא או הוא, בחינוך לסובלנות וקבלה ובהבנה שהמאבק לשוויון הוא המאבק של כולנו", מוסיפה חן אריאלי יו"ר איגי, ארגון הנוער הגאה. "או שמגיע שוויון לכולם או שאין שוויון בכלל. איגי נמצאת בכל מקום במדינה, עובדת עם נוער גאה מכל המגזרים והשבטים וצורות היישוב וסגנונות החיים ובכל מקום שאליו אנחנו מגיעות ומגיעים – נדלקת קשת הגאווה".