רשת CBS, אחת מרשתות הטלוויזיה הגדולות בארצות הברית, דוחה את טענותיו של התסריטאי בריאן בנקר, שטוען כי לא התקבל לעבודה לעבודה ככותב צוות בסדרת הצבא "אריות הים" משום שהוא גבר סטרייט לבן. בנקר הגיש את התביעה במרץ וטען כי מועמדותו נדחתה "בשל הגזע, המין וההטרוסקסואליות שלי", והתעקש כי התפקיד לא ניתן לו רק משום שהוא "לא חלק מקבוצות הגיוס המועדפות: להט"ב, אנשים לא לבנים ונשים". 

"מדינית האיזון הזו יצרה מצב שבו גברים הטרוסקסואלים לבנים זקוקים לכישורים נוספים, כולל ניסיון צבאי או עבודות כתיבה קודמות כדי להתקבל לעבודה ככותבי צוות, בהשוואה לעמיתיהם הלא-לבנים, להט"ב או נשים, שאינם נדרשים לניסיון או כישורים נוספים", נכתב על פי הדיווח של "דדליין" בכתב התביעה. 

רשת CBS הגיבה מאז לתביעה של בנקר בתביעת נגד וביקשה מבית המשפט לדחות את התיק במהירות. הרשת טענה כי לחברה יש "זכות חוקתית לבחור את הכותבים שעבודתם מעצבת את המפעל האמנותי של הרשת". על אף שהרשת לא חשפה את נהלי הגיוס היא הדגישה כי היא שוכרת את העובדים שלדעתה הם המתאימים ביותר לתפקיד, ואמרה כי לאפשר את התביעה או להטיל עליה עונש "ימנע ממנה להעסיק את מספרי הסיפורים המתאימים ביותר לסיפורים שהרשת בוחרת להפיק ולשדר". 

"הענקת הקלה לבנקר תפגע ביכולות של CBS לדבר בתנאים שלה", נכתב בתיק. "התיקון הראשון לחוקה חוסם את טענותיו של בנקר במלואן. הוא מגלם עיקרון עיקרון ליבה של אוטונומיה חופש הביטוי, המונע מהממשלה להכתיב את חופש הביטוי של מפעלים אקספרסיביים כמו CBS מה להגיד ואיך להגיד. "לפיכך היא עוקרת יישומים של חוקים, לרבות חוקים נגד אפליה, שיאלצו מפעל אקספרסיבי להתפשר על המסר שלו".