ד"ר דניאל דריי הוסמך כרופא לפני למעלה מ-20 שנה בצרפת והתמחה בלימודי מיניות, בתקופה שסקסולוגיה רפואית נחשבה לתחום חדש. לאחר שהבין שמיניות האדם זקוקה להרמוניה גופנית ונפשית כאחד יותר מכל ענף רפואי אחר, השלים תואר בפסיכולוגיה רפואית. בקליניקה שלו בתל אביב הוא מטפל בגברים ובנשים מכל רחבי הארץ שזקוקים לעזרה בתחום המיני, הרגשי והזוגי. ד"ר דריי השתתף בעשרות תכניות טלוויזיה בישראל ומשדר ברדיו תל אביב את "תכנית האהבה", ואפילו זכה לדמות משלו ב"ארץ נהדרת". אחד הדברים שמבדילים אותו משאר הרופאים הסקסולוגים בארץ הוא הטיפול החדשני שהוא מבצע להגדלת איבר המין הגברי.

"פעם, לא היה קיים אף פתרון לגברים שרצו להגדיל את איבר המין שלהם. לקוחות שבאו אליי עם בקשה כזו, אמרתי להם שיסתדרו עם מה שיש", מודה ד"ר דריי, "לפני חמש שנים נחשפתי לראשונה לטכניקה חדשה של הזרקת חומצה היאלורונית לאיבר המין. זו חומצה שנמצאת באופן טבעי בגוף שלנו ומשתמשים בה כבר עשרות שנים להגדלת חזה אצל נשים ולטיפול בקמטים בפנים".

במשך תקופה ארוכה דריי למד על הטכניקה המיוחדת ולפני כשנתיים וחצי התחיל לבצע אותה בישראל. עד היום הוא היחידי שמבצע את הטיפול בארץ, שלדעתו ולדעת מומחים בעולם, משיג את התוצאות הטובות ביותר. בשנתיים וחצי טיפל ביותר מ-400 גברים ומתוכם כרבע הומואים, מספר גבוה בהרבה ביחס למספרם באוכלוסייה.

"גם פסיבים רוצים להגדיל"

"אני מאושר שאני מצליח להגשים פנטזיות", הוא מצהיר, "המון גברים עם איבר קטן מתביישים ללבוש בגד ים צמוד, להתפשט ליד חברים או ליד הפרטנר. גברים שמתביישים באיבר המין שלהם מעדיפים קודם כל להכיר, והם ישכבו עם בן או בת הזוג רק אחרי היכרות ארוכה יותר. אבל בעולם ההומואים זה לא תמיד הולך, לפעמים החוויה המינית נוצרת כבר בדייט הראשון או השני, והרבה הומואים סיפרו לי שהפרטנר עזב אותם כי היה להם איבר קטן".

למה בעיקר הומואים מגיעים לטיפול?
"המון הומואים מעריצים את ההנאה והם מחפשים איך להעצים אותה. זה מסביר גם את השימוש הגובר בסמים בקהילה ביחס לסטרייטים. הקהילה הגאה גם יותר פתוחה מינית, והרבה הומואים מדברים על ההגדלה עם חברים, דבר שלא נפוץ אצל סטרייטים. ותתפלא, זה לא קשור להעדפה במיטה וגם פסיבים רוצים להגדיל. הומואים לאורך השנים יצרו תקדימים שאומצו לבסוף בחברה ההטרוסקסואלית, כמו מין אוראלי, מין אנאלי וסרטי פורנו שהתחילו בקהילה הגאה".

איך הטיפול מתבצע?
"חשוב להבין שזה לא ניתוח כירורגי, אלא טיפול רפואי פשוט יחסית שנעשה בהרדמה מקומית. חומצה היאלורונית מוזרקת מתחת לעור באיבר המין, מייצרת שומן קלוגן, סופחת מים ומנפחת את האיבר. התוספת היא לפחות שני סנטימטר בהיקף (בעובי – ת"א) ושני סנטימטר באורך במצב רפוי, ואחרי שלושה חודשים גם בזקפה. החומר נספג במלואו רק אחרי שנה עד שנתיים, וכבר אחרי שנה אפשר להזריק שוב ולהגדיל עוד את האיבר. גבר שלא יזריק שוב ויסתפק בטיפול אחד, האורך באיבר יישאר אבל ההיקף יירד בסנטימטר וחצי".

מה לגבי תופעות לוואי?
"אני יכול לומר בוודאות שלטיפול אין שום תופעות לוואי ושום נזק לטווח הארוך. אלפי גברים עוברים את הטיפול במרפאות רבות ברחבי העולם. בחומצה ההיאלורונית משתמשים כבר עשרות שנים ואם היו לחומר תופעות לוואי כבר היינו יודעים עליהן. יש רק שני רגעים קשים, אחד בזמן התשלום והשני בהרדמה המקומית. בשבוע הראשון אני ממליץ לא לקיים יחסי מין".

הרבה רופאים מעדיפים סיליקון ושומן, למה להזריק חומר אחר?
"מדינות רבות בעולם אסרו שימוש בסיליקון ואם רופא מציע להזריק לכם סיליקון לאיבר, תתרחקו ממנו מהר. זה נכון שהרבה אנשים עדיין מזריקים שומן, אבל זה ניתוח כירורגי לא פשוט. הטיפול בחומצה הוא הטיפול המוצלח ביותר שמשיג את התוצאות הטובות ביותר ולכן הנפוץ ביותר בעולם. בנוסף להגדלת האיבר, פעמים רבות הזקפה גם מתחזקת ויש מקרים שהשפיכה תהיה פחות מהירה".

אם הטיפול כל כך מוצלח, למה אתה היחידי שמטפל בזה בארץ?
"אני אגיד לך משהו לא פוליטיקלי קורקט: טובת הפציינטים וטובת הרופאים לא תמיד עולה בקנה אחד. מנתחים שמזריקים שומן מרוויחים יותר כסף כי השומן הוא חומר מאוד זול ביחס לחומצה. באים אליי לקליניקה פציינטים שעברו הזרקות שומן אצל פלסטיקאים והם אף פעם לא מרוצים. התוצאות של הזרקת שומן לא אסתטיות לאורך זמן כי השומן נספג מהר ולא בצורה אחידה. אני מאמין שרק רופא שיודע ומכיר איך איברי מין בנויים ומתפקדים צריך להזריק לאיבר המין. וזה פחות מתאים לפלסטיקאים שמטפלים ביתר הגוף והפנים".

כשלקוח בא לפגישה ראשונה, השאלה הראשונה שדריי שואל היא "כמה זמן אתה חושב על ההגדלה". דריי מסביר שהוא מעדיף לטפל בפציינטים שחושבים על זה תקופה ארוכה. "אם מישהו רוצה להגדיל כבר שנים, אני מבין שהוא הגיע מוכן. ועדיין, אני מנסה לבדוק עם כל הגברים אם יש משהו אחר שמפריע להם. לפעמים, הם עונים לי שיש להם בעיות בזקפה, בשפיכה או שהם לא בטוחים בעצמם, ואני מבין שהם לא בהכרח צריכים הגדלה אלא טיפול סקסולוגי-פסיכולוגי. בבעיות זקפה ושפיכה וגם חוסר ביטחון עצמי אפשר לטפל די בקלות, והגדלת האיבר לא בטוח תתרום להם".

"עוד סנטימטר או שניים באיבר מוסיפים קילומטר בראש"

הלקוח הכי מבוגר שלו היה בן 78 ובשל המחיר הנמוך יחסית לעולם, "רק" כעשרת אלפים לטיפול, מגיעים אליו לקוחות מכל העולם. הוא גם שם לב שהרבה גברים שרירניים שמבלים יום ולילה בחדר הכושר מבקשים להגדיל את האיבר. לטענתו, "אנשים כאלה רוצים לשפר את הגוף שלהם באופן כללי ואיבר המין הוא חלק משמעותי עבורם. כל אדם שם דגש על איבר אחר בגוף שלו, חלק על האף, אחרים על שרירים וחלק על האיבר. הטיפול גורם להם להרגיש טוב יותר עם עצמם ולשיפור בדימוי הגוף, כמו אימון בחדר כושר".

הפגישה הראשונה היא לרוב היחידה, וכבר לאחריה אפשר להתחיל את הטיפול. בפגישה הזו הוא מבקש לראות תמונות ברפיון או בזקפה של איבר המין ובודק בעיקר צלקות שנגרמו כתוצאה מברית המילה. "כל ברית מילה עושה צלקות מתחת לכיפה, אבל אם חתכו טוב אז הצלקת לא מפריעה לטיפול. במקרים שהצלקת עלולה לפגוע בטיפול, אני מטפל קודם כל בצלקת ואז התהליך ארוך יותר. לגברים לא נימולים התוצאות מדהימות עוד יותר".

באילו שאלות אתה נתקל הכי הרבה?
"אם זה ירגיש אותו דבר, יפגע בזקפה או בהנאה, וכמובן אם יהיה אפשר לראות או להרגיש שעשו את הטיפול. התשובה לכל השאלות היא לא".

גברים שיש להם איברים גדולים גם רוצים להגדיל?
"בהחלט. אין קשר בין גודל איבר המין לבין הדימוי העצמי ויש כאלה שבטוחים שיש להם איבר קטן, למרות שיש להם איבר גדול יחסית".

למה באיבר גדול לא תמיד יש זקפה חזקה?
"זה קורה בעיקר אצל כהי עור. זקפה היא זרימת מין מוגברת לאיבר המין, דם נכנס אליו ויוצא ממנו. כדי להעמיד איבר גדול יותר, צריך מן הסתם יותר דם ולכן זה לא תמיד יציב".

ועכשיו לשאלת השאלות: הגודל באמת קובע?
"הגודל קובע אבל תלוי למי. אצל גברים, סטרייטים והומואים, הגודל בהחלט קובע. גברים מטבעם רוצים להגדיל הכל, את המשכורת, את האוטו וגם את האיבר. גברים נוהגים להשוות עם אחרים ומרגישים טוב יותר עם עצמם אם יש להם איבר מין גדול, וזה חשוב עוד יותר להומואים. המון הומואים קודם כל שולחים יד לבדוק את החבילה".

ואצל נשים?
"אישה לא תפסול גבר אם יש לו איבר מין קטן, בעוד שגבר יפסול את עצמו והומו עלול לפסול גבר אחר. גבריות אצל נשים נתפסת בשרירים, בגובה, כסף ומעמד החברתי. אישה שרואה גבר עם איבר מין גדול תפנטז ואולי תימשך לזה יותר, אבל יעבור הרבה זמן עד שתראה אותו עירום בניגוד להמון הומואים".

 

ההנאה במיטה גם מושפעת מהגודל?
"בהחלט. מבחינה פיזיולוגית, איבר גדול יוצר יותר חיכוך וזה יותר נעים. לפעמים אנשים מפחדים מהכאב או מפציעה אפשרית, אבל אם יודעים מה לעשות אין שום סיבה לחשוש. מצד שני, הגודל לא תמיד מפצה על חוסר מיומנות".

זה לא שטחי להתעסק בגודל האיבר?
"בעבר גודל איבר המין לא היה חשוב כל כך. בחברה היוונית, בפסלים של דוד המלך ואחרים, האיבר היה קטן מאוד מפני שהאיבר לא נחשב למאפיין גברי כמו שזה נחשב כיום, והאסתטיקה והפרופורציות היו חשובות יותר. עם הזמן בעקבות תהליכים אבולוציוניים, משך החדירה התארך וגם החיפוש אחר איבר גדול התרחב".

נראה שאין לזה סוף, אפשר להגדיל עוד ועוד ועדיין לא להיות מרוצים.
"פעם ניתוח פלסטי היה כמעט בלתי ניתן ליישום, יקר ומסובך מאוד ואחוז הדיכאון בקרב בני אדם שסבלו מדימוי גוף נמוך היה גבוה יותר. אבל כיום כשמישהו לא מרוצה מפרט חיצוני, הוא יכול לטפל בדרכים שונות, וזה נותן לו המון כוח ומשפר את ההרגשה. סנטימטר או שניים באיבר מוסיפים קילומטר בראש של המון גברים. מצד שני, כמחצית מבני האדם לא מרוצים מהמראה שלהם וזה רק מתחזק בשנים האחרונות".

ד"ר דניאל דריי (צילום:  יחסי ציבור,  יחסי ציבור )
ד"ר דריי. "הומואים רוצים לגלות דברים חדשים, הם סקרנים יותר ומהפכניים מטבעם" | צילום: יחסי ציבור, יחסי ציבור

ובכל זאת, אולי הגיע הזמן לחפש פרטנר לפי הפנימיות ולהפסיק להתעסק במראה ובמיניות?
"הפנימיות הכי חשובה לאיכות חיי הזוגיות ולמרות זאת, בלי משיכה לפרטנר היא לא תחזיק. הרבה תופסים את המיניות של ההומואים כמוגזמת אבל הטבע בצד שלהם ושל נשים חופשיות. ככה התחילה החברה האנושית לפני אלפי שנים כשבני אדם קיימו יחסי מין בקהילות קטנות, נשים לא היו מונוגמיות וגברים שכבו עם גברים. זה השתנה כשגברים התחילו לשלוט על העולם ורצו שהנשים שלהם לא יבגדו ויהיו נאמנות להם. המיניות של גייז היא המיניות האידיאלית בעיני, כזו שכוללת הרבה חוויות מיניות והרבה פתיחות מינית. הומואים רוצים לגלות דברים חדשים, הם סקרנים יותר ומהפכניים מטבעם".

>> תתפלאו אבל אנחנו יודעים מה הפטיש שלכם

>> "ואז התעוררתי ממנת יתר וגיליתי קבוצת גברים עליי"

>> מאז ועד היום: האבולוציה של דמות ההומו בקולנוע הישראלי

ממה נובעים ההבדלים האלה בין המיניות של גייז לסטרייטים?
"ההומואים תמיד היו מיעוט ומי שנמצא במיעוט לעתים לא מתנהג לפי הרוב. בניגוד לסטרייטים, להומואים אין קנאה או רכושנות מינית במטרה להבטיח בת זוג מונוגמית ולכן המיניות יותר פתוחה. יש לסטרייטים מה ללמוד מהגייז בנושא הזה".