>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

fod (צילום: איתן ברנט)
בדוכנים ב-5 במרץ | צילום: איתן ברנט
רגע לפני שהוא מגיע לדוכנים, גולשי mako גאווה זוכים לטעימה קטנה מתוך מגזין הגייז החדש.

במגזין הראשון שייצא ב-5 במרץ תתפרסם ההפקה המרשימה והמלאה של הצלם המוכשר איתן ברנט. רגע לפני שאתם רצים לעשות מנוי על המגזין, תכירו את גיא חביב שהולך לשרוף את המגזין בהפקה זו ובהפקות נוספות בהמשך.

fod (צילום: איתן ברנט)
לוהט | צילום: איתן ברנט

"מגזיין לייף סטייל להומואים תל אביביים"

F.O.D. (ראשי תיבות למונח "Friends of Dorothy", המזוהה עם גייז ברחבי העולם. ע"ע דורותי מ"הקוסם מארץ עוץ") הוא "מגזין לייף סטייל חדש להומואים תל-אביביים", כך מכנים היזמים שי דויטש, אלי גייגר וסיגל רמתי את המיזם החדש עליו הם עובדים כבר כשנה וחצי. את המגזין יערוך דביר בר.

fod (צילום: איתן ברנט)
סקסי. חביב | צילום: איתן ברנט

"הרעיון הוא למלא חלל קיים שמעולם לא בא לידי ביטוי בתקשורת להומואים בתל-אביב בצורה מרוכזת", אמר דויטש לערוץ הגאווה, "ולהעניק לקוראים מידע ותוכן סביב נושאי לייף סטייל מגוונים כגון  אופנה, קולינריה, נופש, ספורט וזמן פנאי".

המגזין שלנו, בשונה מהמגזינים שיצאו בעבר, פונה לחתך מאוד ברור", אמרה רמתי בעבר. "אנחנו הולכים לדבר אל הומואים תל-אביביים. משום כך, אין אנו רואים בו מתחרה לערוצי המדיה האחרים שקיימים היום בישראל המיועדים לקהילה ואנו לחלוטין לא שוללים שיתופי פעולה איתם בעתיד".

אם גם אתם לא יכולים להתאפק כבר, תוכלו לעשות מנוי ולקבל את המגזין הראשון לתיבת הדואר במעטפה אטומה וסגורה. לכל מקרה, שאתם לא רוצים שהשכנים יציצו במה שאתם קוראים. >> בקרוב: מגזין לייף סטייל להומואים תל אביביים

>> "עדיף שהומו יתחתן עם אישה"

>> נשים בשביל נשים: סקס מניפסטו יוצא לדרך

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה