>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם? 

אין תמונה
קים פטרס
קים פטרס, זמרת פופ צעירה מגרמניה, נולדה בשנת 92' בגוף הלא נכון. הוריה מספרים כי כבר בגיל שנתיים הבחינו שהיא אוהבת להתלבש בבגדי בנות. בגיל 16 הודיעה בבלוג הפרטי שלה כי השלימה את השינוי הפיזיולוגי והיא שלמה עם חייה.

אין תמונה
אנדרי פצ'יץ'
הדוגמנית האנדרוגנית, אנדרי פצ'יץ', לא מגדירה את עצמה בשום תווית. בתצוגת האופנה האחרונה של מעצב העל ז'אן פאול גוטייה כיכבה על המסלול של תצוגת האופנה לנשים וגם זו של הגברים. הדוגמנית הסרבית-אוסטרלית הפכה לסנסציה בעולם האופנה בשנים האחרונות עם קמפיינים והפקות מצליחות, וזכתה להיכנס למקום גבוה בדירוג הדוגמנים והדוגמניות בעולם - בשתי הקטגוריות.

אין תמונה
קמילה אסנקה

קמילה אסנקה, הידועה בשם הבמה "קאמי" היא דוגמנית מסרי לנקה, שעושה את צעדיה הראשונים בעולם האופנה. בשנת 2011 התמודדה בתחרות "מיס קווין הבינלאומית".

אין תמונה
קרולינה קוסי

קרולינה "טוסה" קוסי היא אחת מהנשים הטרנסג'נדריות הידועות בעולם. ילידת אנגליה, השתתפה קוסי בעברה בסרט של ג'יימס בונד, הצטלמה לפלייבוי וכתבה ספר על חייה וחוויותיה בתוך עולם האופנה כטרנסג'נדרית. הספר I am a woman היה להצלחה גדולה ושימש הצצה לשילוב הלא תמיד מובן בין טרנסג'נדריות לאופנה.

אין תמונה
קריסטין רוסיטי

קריסטין רוסיטי היא דוגמנית מצליחה מפורטלנד, אורגון שבארה"ב. היא אחת הנשים האטרקטיביותב עולם ועושה עבודות דוגמנות והפקות אופנה מסביב לעולם.

אין תמונה
קלאודיה צ'ריאז

דבר לא עצר את קלאודיה צ'ריאז מלכבוש את עולם האופנה, גם לא העובדה שנולדה בגוף הלא נכון. לאחר שהשתתפה בתחרות "הטופ מודל הבאה של אמריקה" ובתכנית של ג'ניס דיקינסון בשנת 2008, צ'ריאז המשיכה והשתתפה בתחרות של טיירה בנקס: "הטופ מודל הטרנסקסואלית הבאה של אמריקה" באותה שנה, וניצחה.

אין תמונה
קלי ואן דר ויר
קלי ואן דר ויר הייתה לאחת הדמויות הצבעוניות והמעניינות בתכנית "האח הגדול" ההולנדי. היא   נולדה בשנת 1980 ומאז הצלחתה בתכנית הפכה לזמרת ולאישיות טלוויזיונית.

אין תמונה
פלורנסיה דה לה וי

השחקנית הטרנסג'נדרית פלורנסיה דה לה וי נולדה בגוף של זכר, הפכה לאחת השחקניות הטרנסג'נדריות הידועות בעולם. הכוכבת הופיעה על שערי מגזינים, במועדונים ובאופרות סבון מצליחות. משם המשיכה לערוך מגזין לייף סטייל. היא נשואה כיום לגבר ואמא מאושרת לזוג תאומים שנולדו בעזרת אם פונדקאית.

אין תמונה
אייסיס קינג

גם הדוגמנית האמריקנית הצעירה אייסיס קינג השתתפה בתחרות "הטופ מולד הבאה של אמריקה" - בשתי עונות. למרות שלא ניצחה את התחרות, התפרסמה והפכה לדוגמנית מצליחה בארה"ב.

אין תמונה
ליאה ת.

ליאה ת. מברזיל נולדה בשנת 1981, ודבר לא עצר אותה בדרך לפסגה. כיום, היא ידועה בתור "המוזה" - מקור ההשראה העקרי לבית האופנה היוקרתי, ג'יבנצ'י.

אין תמונה
מליקה

מליקה מהודו הייתה לאישה הטרנסג'נדרית הראשונה ממדינתה, שהשתתפה בתחרות "מיס קווין אינטרנשיונל" בשנת 2011, תחרותה מהמתקיימת בתאילנד ומיועדת לנשים טרנסג'נדיות. היא אמנם לא זכתה בתואר, אבל ממשיכה את צעדיה בעולם האופנה.

אין תמונה
רוברטה

רוברטה היא האישה הטרנסג'נדרית הראשונה להופיע על שער מגזין פלייבוי. הדוגמנית, ילידת ברזיל, הצטלמה בעירום למגזינים שונים, ובשנת 1989 נבחרה ל"אישה הסקסית ביותר בברזיל".

אין תמונה
סיראפארסון

זוכת תחרות "מיס קווין אינטרנשיונל" לשנת 2011, וניצחה 22 מתמודדות מ-18 מדינות. כיום, סיראפארסון היא אחת הדוגמניות המצליחות בתאילנד.

דנה אינטרנשיונל – דינג דונג (אורי שיצר)
הכוכבת הפרטית שלנו. דנה אינטרנשיונל

לא היינו סוגרים את הרשימה בלי הכוכבת הפרטית שלנו, זוכת אירוויזיון 1998 והדיווה של כל הזמנים. דנה אינטרנשיונל כבשה את עולם הפופ החל מאמצע שנות ה-90' והייתה לטרנסג'נדרית הראשונה שזכתה בתחרות השירים האירופאית. היא הביאה את הניצחון לישראל בפעם השלישית (והאחרונה עד כה) והפכה לכוכבת בקנה מידה בינלאומי. לאחרונה הוציאה להיט פופי ביחד עם דיווה אחרת, ירדנה ארזי, שלא קשורה לכתבה הזאת. דיווה כבר אמרנו?

>> עשרה טרנסג'דנרים הלוהטים בעולם