>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
חבר של הגייז. סטיוארט רירדון
סטיוארט רירדון, שחקן רוגבי מקצועי ודוגמן הבית של מותג ההלבשה התחתונה Navy Diver, הלך בעקבותיהם של רבים, חתיכים וטובים לפניו. לאחרונה הצטלם בעירום מלא למגזין הגייז הידוע Gay Times, והתגייס לטובת זכויות הקהילה הגאה.

רירדון הוריד את הבגדים תחת הכותרת SCRUM AND GET IT, בדיוק כמו שעשה על שער המגזין לפני כשנה שחקן הרוגבי בן כהן, שהפך מאז לאחד מבני הברית הגדולים של הקהילה הגאה בספורט.

אין תמונה
נראה דווקא טוב, לא?

אין זו הפעם הראשונה שהמגזין העליז מעטר את השער בספורטאים סטרייטים וערומים. לפני מספר חודשים נהנו קוראיו מספורטאים אולימפיים בלי בגדים במסגרת גיליון העירום השנתי של המגזין. "אנו תמיד מנסים להפוך את גיליון העירום שלנו לגדול ומסעיר שאנו יכולים", אמר עורך המגזין דארן סקוט לאתר Queerty. "השנה פגענו בול. אני לא חושב שיש מגזין שהקדיש את כל כולו לתמיכה בארגון צדקה. היה תענוג לעבוד עם כל מי שלקחו חלק בפרויקט הזה והם ראויים להיראות כזה טוב. אני רק מקווה שאני נראיתי כך".

בן כהן (צילום: צילום GAY TIMES)
עשה את זה לפני. בן כהן | צילום: צילום GAY TIMES

בין המפורסמים העירומים שהצטלמו: אשלי מק'נזי וכריס מירס, השחקנים ליאון לופז, בן מקרגור, ג'ק ג'פרסון, דומיניק ת'ורבורן ואחרים. את רובם סביר להניח שאנחנו בארץ לא מכירים, אבל בהחלט הגיע הזמן.

אין תמונה
גיליון העירום של ה-GAY TIMES