>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

קיי לונג בדרך לים המלח (תמונת AVI: יוסי מאמיה)
ביי ביי תל אביב | תמונת AVI: יוסי מאמיה
מלכת הדראג הגבוהה בעולם וכוכבת הבית של mako גאווה מתכוננת לאירוע הרייב הגדול שיתקיים ב-17 בחודש בים המלח ולמרגלות המצדה. האירוע "-424" לציון מספר המטרים מתחת לפני הים, משיק עצמו השנה וצפוי להיות מסורת בלב המדבר.
קיי לונג בדרך לים המלח (תמונת AVI: יוסי מאמיה)
בדרך למקום הנמוך בעולם | תמונת AVI: יוסי מאמיה

רגע לפני, יצאה קיי, זוכת מלכת הדראג לשנה זו, ביחד עם הצלם יוסי מאמיה למסע שלה בדרך מהעיר הגדולה למקום היפה בעולם. "הנסיעה למצדה הייתה מלווה בהמון חוויות", אומרת קיי ל-mako גאווה. "יש משהו מרגש ומיוחד בנסיעה לשם. הדרך המדברית במראות החומים והנעימים המתפרסים על שטחים ענקיים, עושה שקט בנשמה. אתה יוצא מתל אביב ופתאום עולם אחר ושונה כל-כך נפרש בפניך. האנשים שפגשנו בדרך אמנם היו קצת בהלם מהמראה הנוצץ שלי בנוף המדברי, אבל לא היססו לבקש להצטלם ולא הפסיקו להחמיא ולפרגן".

קיי לונג בדרך לים המלח (תמונת AVI: יוסי מאמיה)
עוד קצת | תמונת AVI: יוסי מאמיה

נראה שאחת החוויות המשמעותיות ביותר עבור קיי הייתה דווקא המפגש עם החיה הדו-דבשתית. "הירידה אל כיוון ים המלח ומפגש עם המספרים המורים על הגובה מעל פני הים לא היה מרגש כמו המפגש עם הגמל במדבר. החיה העצומה והמיוחדת הזו, סיבוב על גבה החזיר אותי לימי עבר  -טיול הבת מצווה שלי. טוב נו, בר המצווה".

קיי לונג בדרך לים המלח (תמונת AVI: יוסי מאמיה)
הגמל מתכונן | תמונת AVI: יוסי מאמיה

רגע השיא, כצפוי, היה עם ההגעה למצדה. "ההר העצום עם הרכבל, הכל נראה גדול וחופשי. זה המקום הכי מיוחד לחגוג, ניצוצות מהעיר הגדולה, תאורת ענק, מוניטורים ומוזיקה לוהטת. זה המקום שצריך לשמוח בו, להרגיש שאתה יכול להיות מנותק מהעיר הגדולה, אך עדיין להיות בתוך קרחנה מלאת מוזיקה ואנרגיות חיוביות. וכמובן לסיום טבילה במי ים המלח, כי על קצת מינרלים לא מוותרים".

קיי לונג בדרך לים המלח (תמונת AVI: יוסי מאמיה)
מפגש פסגה | תמונת AVI: יוסי מאמיה

גואטה, אנג'לו ואינפטקד מאשרום

בפסטיבל בשיתוףXL NIGHTLIFE  יופיעו האמנים המובילים בעולם בתחום המוזיקה האלקטרונית. "המופעים ישלבו מופע פירוטכניקה ואפקטים, תאורה יוצאת דופן, סאונד מתקדם – וכל זה בשילוב הנוף המדהים שנמצא במקום הנמוך בעולם", מסרו מארגני האירוע.

קיי לונג בדרך לים המלח (תמונת AVI: יוסי מאמיה)
לא מוותרת על מינרלים | תמונת AVI: יוסי מאמיה

המארגנים צופים למעלה מ-25,000 משתתפים ומקווים להפוך את האירוע למסורת שנתית בדומה לפסטיבלים אחרים בעולם. בין היתר, יופיעו דיוויד גואטה, אינפקטד מאשרום וסטיב אנג'לו. גואטה מכר מיליוני עותקים וזכה בפרסים רבים בשנים האחרונות. אנג'לו הוא מפיק ודיג'יי מהפופולאריים ביותר בעולם ומהווה צלע מרכזית בהרכב שכבש את העולם בסערה: Swedish House Mafia. עמית דובדבני וארז אייזן, הידועים כ"אינפטקד מאשרום" הם השגרירים הטובים שלנו מסביב לגלובוס בשנים האחרונות, כשהם כובשים פסטיבלים וממלאים אצטדיונים._OBJ

_OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ

>> המתלבששות והמתפקששות של קיי לונג