מספרות ברחבי ארה"ב נסגרו ללא הגבלת זמן בעקבות משבר הקורונה העולמי, מה שגורם לחלק מהאנשים לקחת את התספורות לידיים שלהם, באופן מילולי. בפוסט אינסטגרם שפרסם בסוף השבוע, השחקן הגאה קולטון היינס הודיע לכולם שהוא מכונן לספר את שיערו, ומי שרוצה לראות מוזמן לקפוץ לערוץ היוטיוב המתחדש שלו. "תתכוננו", כתב היינס, "זה הניסיון שלי להכין סרטון ביוטיוב ... בבקשה אל תנסו את זה בבית ילדים חה חה".

הסרטון בן 12 הדקות הוא הפוסט הראשון של היינס בערוץ היוטיוב שלו אחרי יותר מארבע שנים, והוא כבר צבר למעלה מ-42,000 צפיות בתוך ימים ספורים.

"אנחנו הולכים להסתפר היום", הוא אומר לצופים לפני שהוא מתחיל, "אני לא מעצב שיער מקצועי, אז אל תקראו לזה סרטון הדרכה". לאחר מכן הוא ממשיך להקדיש כמה דקות לגלח את הצדדים ואת עורפו ללא עזרה של מראה שנייה. "זה לא נראה רע מדי, נכון?", הוא שואל בסוף התספורת. ובכן, לנו לא נעים אבל שמישהו יגיד לו.

מתברר שהשחקן הצעיר לא לבד. גם מגיש החדשות הגאה של CNN, אנדרסון קופר, החליט להיות יצירתי ולנסות להסתפר בביתו. התוצאה: אכן תמונות קשות.

>> "ואז שכבתי עם השותפה שלי בזמן שאנחנו בבידוד"

>> השלמות צפייה: 15 סדרות גאות מומלצות להמשך הבידוד

"אני מקווה שתערוך הדרכה כיצד לתת לעצמך תספורת, כי אתמול בלילה לקחתי מכונת גילוח, גילחתי את הראש, ועשיתי לעצמי קרחת ענקית כאן", קופר הודה השבוע בשידור בפני כתב הרפואה של CNN, סנג'אי גופטה, "חשבתי שזה 7 וזה היה 5, ואני לא יודע".

מעצב השיער החובבן שמסתגר בביתו בימים אלו הוסיף כי כשהוא יוצא החוצה, הוא מכסה את קרחתו עם ידו. ולזה קוראים: Walk of shame.