>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

עברי לידר לקסטרו (צילום: צ'ינו פפראצי)
יפה לו שחור. עברי לידר | צילום: צ'ינו פפראצי
עברי לידר השיק קולקציה גברית בניצוחה של חברת האופנה "קסטרו". להשקה התלבשש לידר במראה שחור, המשלב אלגנטיות עם סקסיות. ככה אנחנו רוצות לראות את הגברים שלנו, ויש גברים שמבינים בסגנון טוב יותר מאיתנו. ואני אומרת רק את דעתי.

מרינה (צילום: צ'ינו פפראצי)
לוק משלה. מארינה מקסימילאן | צילום: צ'ינו פפראצי
מארינה מקסימיליאן המוכשרת והיפה, שהשתפרה פלאים מבחינת המראה, חשבה שאולי את נעליה אף אחד לא יראה. מארינה התפקששה בשמלת לבבות שחורה ומעליה מעיל שכלל לא מביא את הבשורה. הנעליים עושות לי רע, ואני מחכה לראות את מרינה השיקית בחזרה. ואני אומרת רק את דעתי.

אירוע השקה של הסרט דיאנה (צילום: אביב חופי)
התפקששה. לאה שבת | צילום: אביב חופי
לאה שבת מתפקששת במראה זרוק והשיק לא נראה אפילו במעט. חולצת פסים רחבה עם מכנס סחבה, תיק כתום עם תלתול מקורזל, וכל מילה מיותרת בכלל. ואני אומרת רק את דעתי.

אירוע השקה של הסרט דיאנה (צילום: אביב חופי)
מעודנת. אמירה בוזגלו | צילום: אביב חופי
ואם במראה של נשים עסיסיות עסקינן, אמירה בוזגלו דוגמא למראה גדול ומועדן. טוניקה באורך נכון עם מכנס צמוד וחגורה דקה להבלטת הטליה. להבא ממליצה על נעל שחורה להשלמת הסגנון למראה יותר מדויק ונכון. ואני אומרת רק את דעתי.

דניאלה להבי משיקה חנות 2013 (צילום: צ'ינו פפראצי)
לוהטת. יוליה פלוטקין | צילום: צ'ינו פפראצי
יוליה פלוטקין בשמלה בורדו מאוד מחמיאה, הבחורה בהחלט מתלבששת בצורה נפלאה. חגורה במותן ונעל בצבע קימל אופנתי, שיער אסוף ונכון - מראה שיגעון. ואני אומרת רק את דעתי.

אירוע השקה של הסרט דיאנה (צילום: אביב חופי)
הלוק השרוף | צילום: אביב חופי
עינת עם המראה השרוף מגיעה להשקה במראה מתפקשש ולא מושקע. האם מדובר בבדיחה לא מצחיקה? חולצה שחורה מכופתרת, מכנס ירקרק ולא ברור מה מטרת הסנדל? ואני אומרת רק את דעתי.

אירוע השקה של הסרט דיאנה (צילום: אביב חופי)
לא אופנתית. ג. יפית | צילום: אביב חופי
ג.יפית כלל לא אופנתית, לאחר שהתפקששה בשמלת מיני פסים שכרס קטנה מבליטים. החגורה מוציאה את מה שלא נכון לגזרת גופה ולה מצטרף ז'קט קטן ולבן להשלמת הבדיחה. כדאי להיעזר בטיפים מסטייליסט מבין שלא נראה אותך שוב במראות מביכים. ואני אומרת רק את דעתי.

מיה קרמר (צילום: צ'ינו פפראצי)
מדליקה. מאיה קרמר | צילום: צ'ינו פפראצי
מאיה קרמר נראית לגמרי מדליקה, לאחר שהתלבששה בחולצה מעט שקופה, מכנס נכון והנעליים שיגעון. על התיק באלכסון הייתי מוותרת, ועם תיק קלאצ' היית משלימה את הטאצ'. ואני אומרת רק את דעתי.

>> מארינה פצצה