>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

נועה תשבי (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
איפה התהילה? נועה תשבי | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

נועה תשבי התפקששה לשטיח האדום בשמלה סגלגלה וכלל לא מעוררת תהילה. נועה, בעלת הגוף הסקסי והעסיסי, לבשה שמלת מיני צמודה ונשית, אך נראה כי הסגנון האופנתי כלל לא שיק. להבא מומלץ על סגנון קצת פחות חונק ויותר אוורירי. ואני אומרת רק את דעתי.

אניה בוקשטיין (צילום: צ'ינו פפראצי)
לוהטת. אניה בוקשטיין | צילום: צ'ינו פפראצי
ואם באדום עסקינן, הנה לכם דוגמא למתלבששת מיוחדת שיודעת מה נכון ונראית שיגעון. אניה בוקשטיין, אחת הישראליות שמתלבשות באופן נועז ואופנתי, אין ספק כי לגברת טעם ייחודי. חליפה אדומה עם קשירה במותן , ליפסטיק אדום ותכשוט זה בהחלט כלבבי, ואני אומרת רק את דעתי.

שביט ויזל (צילום: צ'ינו פפראצי)
טו מאץ'. שביט ויזל | צילום: צ'ינו פפראצי
שביט ויזל, מלכת היופי במיל', עדיין לא הבינה את התמהיל. ויזל התפקששה במראה צבעוני ולא הגיוני: החלק העליון היה נראה אחרת עם מכנס ארוך וצמוד, גברת. צבע התיק כלל אינו קשור ואם לא הבנת אז הלוק מתפקשש, כאמור. ואני אומרת רק את דעתי.

דפנה לוסטיג (צילום: צ'ינו פפראצי)
ררררר. דפנה לוסטיג חייתית | צילום: צ'ינו פפראצי
דפנה לוסטיג חייתית במיוחד בשמלה מנומרת – בהחלט התלבששה הגברת. השמלה, בעלת הכתפיים הגבוהות והגזרה הרחבה, עושים את העבודה. ואני אומרת רק את דעתי.

נתן גושן (צילום: צ'ינו פפראצי)
נראה נהדר. נתן גושן | צילום: צ'ינו פפראצי
נתן גושן, הזמר המוכשר, בהחלט התלבשש ונראה נהדר. החולצה הרחבה עם הסריג העליון, מדובר במראה שיגעון. הכובע המזוהה עם הזמר כלל אינו מיותר, ורק מוסיף אופי ללא דופי. ואני אומרת רק את דעתי.

ליאן פישביין (צילום: צ'ינו פפראצי)
מה קשור התכשיט? המעצבת ליאן | צילום: צ'ינו פפראצי
המעצבת ליאן אינה נראית מצוין: אמנם הבגד מחמיא, אך השיזוף מוגזם, ואיך השרשרת קשורה לכל העניין? הנה דוגמא לתיכשוט קלוקל שאת הפאשניסטה רק מבלבל. ואני אומרת רק את דעתי.

פאולינה אלברשטיין (צילום: צ'ינו פפראצי)
מחווה לשנות ה-80'? פאולינה | צילום: צ'ינו פפראצי
פאו התפקששה בלוק שאינו וואו. מראה השכבות הוא קצת שנות ה-80', ובשמחה הייתי מוותרת על המגפונים. הפרנזים מוגזמים ולמראה כלל לא מתאימים. ואני אומרת רק את דעתי.

נטע גרטי (צילום: צ'ינו פפראצי)
קצת נחת. נטע גרטי | צילום: צ'ינו פפראצי
ולסיום, קצת נחמה מנטע גרטי שבסטייל ניחנה. נטע התלבששה בשמלת טוניקה מרהיבה ביופייה, מחמיאה לגזרתה וזה מראה כי לפעמים שמלות קלוש יכולות להחמיא לגוף ולא להרוס. נטע סגננה את המראה עם צמה צידית – אין ספק מדובר בבחורה אופנתית. ואני אומרת רק את דעתי.

 

>> אור ודור: מתלבששים או מתפקששים?