חתונה יעל פוליאקוב (צילום: אביב חופי)
ציאנה | צילום: אביב חופי

יעל פוליאקוב חגגה בשבוע שעבר את חתונתה אך נראה כי בלבול קל תקף את חברתה... יאנה יוסף וציון ברוך כנראה חשבו כי הגיעו למסיבת פורים, אחרת איך תסבירו את תחפושת האלאדין ויסמין?

ציון עם מכנס מעוצב, מאולץ ולא מחמיא למבנה גופו, ויאנה בשמלה שקופה מתפקששת ממשי אפרפר, אין ספק כי מדובר במראה מוזר. ואני אומרת רק את דעתי.

ידידיה ויטל  (צילום: אביב חופי)
מראה של הומלסית? אגם רודברג | צילום: אביב חופי

אגם רודברג הגיעה לחגוג לחבר יום הולדת, ונראה כי שכחה מהו לוק של "כוכבת". רודברג במראה מוזנח של שכבות וגרביון בורדו לא ברור, מראה של הומלסית - זה הסיפור?!

צעיף טורקיז להשלמת הלוק המוזנח, את כל האאוטפיט הפאשניסטה ממליצה להשליך לפח. ואני אומרת רק את דעתי.

רוני דלומי (צילום: אביב חופי)
מראה שגורם סיוטים. רוני דלומי | צילום: אביב חופי

רוני דלומי כוכבת הילדים במראה שגורם לפאשניסטה לסיוטים. שמלת מיני עם פתחים, שיער מוזנח ונעלי סירה שחורות מראה מבגר וללא בשורות. מדובר בכשלון נוסף של הזמרת, אולי הגיע הזמן להתייעץ בסטייליסטית אחרת. ואני אומרת רק את דעתי.

אליאב אוזן, דמית גרינברג (צילום: רוני מויאל)
קיבל פריחה? אליאב אוזן | צילום: רוני מויאל

הפאשניסטה הייתה מודאגת מהפריחה שקיבל אליאב אוזן - נראה שאת הסטייל הוא השאיר בבית האח מזמן. הבחור התפקשש במראה הערס הצבעוני עם שרשר זהב וזקן עב.

לאליאב הפאשניסטה ממליצה חולצות עם מפתח רחב ומכנסי ג'ינס אופנתיים. נופר מור בטוח תדע לתת עוד טיפים מתאימים. ואני אומרת רק את דעתי.

ידידיה ויטל  (צילום: אביב חופי)
לוק מנצח. אוולין הגואל | צילום: אביב חופי

ולמתלבששת השבועית שגרמה לפאשניסטה להתרגש. אין ספק כי אוולין הגואל יודעת להתלבש, שמלה שחורה עם סגירת כפתורים צדדית, תסרוקת אסופה וליפסטיק אדום. הפאשניסטה מודה כי המראה שיגעון! ואני אומרת רק את דעתי.

ידידיה ויטל  (צילום: אביב חופי)
מראה כלבבי. מיכאל אלוני | צילום: אביב חופי

ולסיום מיכאל אלוני במראה כלבבי. חולצת טי שירט מבליטה חזה שזוף ומעליו עליונית אופנתית שמבליטה את נתוני הגוף. הפאשניסטה ממליצה את הזקן לדלל ואת השיער קצת לסדר. נראה כי הבחור מתלבשש ספונטני ואופנתי. ואני אומרת רק את דעתי.