>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אירוע ה.שטרן 2013 (צילום: צ'ינו פפראצי)
לוהטת. נינט | צילום: צ'ינו פפראצי
הפאשניסטה פתחה את השבוע בהמון תקווה שהסתיימה מהר מדיי באכזבה. נינט הגיעה למופע בשמלה לבנה מחמיאה וסקסית אבל החליטה לא לוותר על המראה המוזנח והתפקששה בגלבייה תכלת מסמורטטת עם עליונית מבאסת. אפשר ליצור מראה רענן ואוורירי, אך לא חובה שיהיה משעמם ובדואי. ואני אומרת רק את דעתי.
אירוע ה.שטרן 2013 (צילום: צ'ינו פפראצי)
אבל למה הגלביה? | צילום: צ'ינו פפראצי

דור דמרי ואור דניאל (צילום: צ'ינו פפראצי)
סקסיים ומשעממים. אור ודור | צילום: צ'ינו פפראצי
אור ודור הם ללא ספק הזוג הכי סקסי בתעשייה, אבל למה אין להם כוח להשקיע? אור בעלת הגזרה החטובה התפקששה בג'ינס וחולצה רחבה עם נעל בד איומה ושיער בלונד בצבע לא אחיד. אז מה נותר לפאשניסטה להגיד? דור עם חולצה שחורה צמודה ומכנס חרדל – לוק חביב ולא מעורר כלל. אם הזוג ישקיע בסגנון ייחודי, הוא בקלות יקטוף קמפיין אופנתי. ואני אומרת רק את דעתי.

מעיין, בת אל וטליה (צילום: אביב חופי)
מפגש חזיתי עם מפה. טליה | צילום: אביב חופי
טליה זוכת "המרוץ למיליון" עשתה תאונה חזיתית עם מפת השולחן בבית הוריה, אחרת איך תסבירו את מלבושיה? טליה התפקששה במראה לבן כלל לא סקסי ולגופה הדקיק לא מחמיא. ואני אומרת רק את דעתי.

קים קרדשיאן בשמלת לבנה חשופה (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
יודעת את העבודה. קרדשיאן | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL
ואם כבר החלטתן לשים מפת שולחן דודתית, עדיף שתהיה בגזרה סקסית. קים קרדשיאן התלבששה בטופ מחמיא שמשלב תחרה לבנה וחצאית צמודה. אין ספק שכוכבת הריאליטי מחו"ל יודעת את העבודה. ואני אומרת רק את דעתי.

קטלין רייטר (צילום: אביב חופי)
זה לא בבון זה קופיף. קטלין ייטר | צילום: אביב חופי
קטלין רייטר החליטה להתפקשש בקופיף שעיר וחסר מודעות אופנתית. השילוב של העליונית השעירה עם החולצה הרחבה, המיני הצמוד והגרביון האבוד גורמים לפאסשניסטה לבלבול ופליאה: מדוע לזמרת טעם כזה רע? ועל זה ניקול ראידמן הייתה אומרת "זה לא בבון זה קוף", ומגיע ברייטר לנזוף. ואני אומרת רק את דעתי.

שיר אלמליח (צילום: צ'ינו פפראצי)
בסטייל. שיר אלמליח | צילום: צ'ינו פפראצי
שיר אלמליח הדוגמנית ובת זוגו של הכדורגלן חושפת סטייל חבל על הזמן. שיר התלבששה בשמלה סקסית, מנצנצת, בהירה עם גימור שחור וחגורה מצרה והבחורה נראית כלל לא רע. ואני אומרת רק את דעתי.

אירוע ה.שטרן 2013 (צילום: צ'ינו פפראצי)
התפקששה. לאה שנירר | צילום: צ'ינו פפראצי
לאה שנירר התפקששה לאירוע בוקר במכנס עור שחור עם לולאות כסופות. הגברת חייבת להתאים את המראה לזמן ההשקות. באירועי בוקר לשים מכנס מעור זה מעיק וחונק, להבא כדאי במכנס אוורירי להתפנק. ואני אומרת רק את דעתי.

סופ"ש האימים של גאגא (צילום: WeirPhotos / Splash News, Splash news)
משוגעגע. הליידי וההופעה | צילום: WeirPhotos / Splash News, Splash news
ליידי גאגא הגיעה להופעה במראה משוגע-גע, עם שמלה בהדפס אומנותי ושיער פרוע בסגנון אופנתי. אין ספק שהמשקף מעוצב ומוסיף המון לשיגעון ונראה שהליידי שוב בוחנת סגנון. ואני אומרת רק את דעתי.

>> מארינה פצצה