>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

גמר האח הגדול 5 (צילום: צ'ינו פפראצי)
מלכה. טהוניה | צילום: צ'ינו פפראצי
השבוע טהוניה זכתה לא רק במיליון, אלא גם בתואר של מתלבששת עם סגנון. אמנם הפאשניסטה מעדיפה את טהוניה עם שיער פזור, אך עם השמלה עמה הופיעה בגמר היא מלכת הבית בבירור. מראה מלכותי, קלאסי ונקי, אין ספק שהניצחון ענקי. ואני אומרת רק את דעתי.

גמר האח הגדול 5 (צילום: צ'ינו פפראצי)
טום-בוי שיק. לבנה | צילום: צ'ינו פפראצי
לבנה בוחרת להתלבש בבגדי הטום בוי ועל כך הפאשניסטה לה מפרגנת, אך אולי כדאי לקחת את המראה צעד קדימה גבר-ת? ממליצה על  עניבה, כובע  או עוד אלמנט גברי והמראה יהיה מושלם וכלבבי. ואני אומרת רק את דעתי.

גמר האח הגדול 5 (צילום: צ'ינו פפראצי)
פעם הבאה יותר סקסית. פאולינה | צילום: צ'ינו פפראצי
פאולינה בשמלה ירוקה מחמיאה וקלאסית, אך היינו רוצים לראות אותה יותר סקסית וצעירה ולא בניסיון להראות "גבירה". השילוב של הירוק עם הסנדל האדום הוא בהחלט סוג של ניצחון. ואני אומרת רק את דעתי.

גמר האח הגדול 5 - רועי ברקוביץ' (צילום: רועי ברקוביץ')
קאט-וומן. אור דניאל | צילום: רועי ברקוביץ'
אור דניאל בהחלט יודעת את העבודה ומקבלת פרגון על התעוזה לאחר שהתפקששה במראה ה-cat women  הסקסי והמיוחד ותודו שאוברול כזה לא יחמיא לכל אחד. אין ספק שמה שנזכור מהגמר הוא את הבגד של אור. הבחורה יודעת איזה בגד לבחור.

נשות הכדורגלנים משיקים (צילום: אמיר מאירי)
יפות. שיר ולירז | צילום: אמיר מאירי
שיר אלמליח, שהולכת לכבוש את המסך ב"נשות הכדורגלנים", לבושה בנמר מחמיא ונעים. שיר, בעלת הגזרה הסקסית והחטובה, נמצאת בחברה טובה.

לירז דרור בשמלה לבנה, קלאסית ומחמיאה. ועם פנים וגוף כאלה זו כלל לא בעיה, אבל אולי מומלץ קצת להעיז ואת השמרנות קצת להזיז? ואני אומרת רק את דעתי.

שירלי בוגנים חתונה (צילום: אביב חופי)
רוקיסט כתמיד. סקאזי | צילום: אביב חופי
פרגון לסקאזי, שהגיע לחתונה במראה הרוקיסט המתמיד. חולצה מאובזרת ניטים, חצי בחוץ חצי בפנים. אולי לחתונה זה לא הכי מתאים, אך כנראה שאת הלוק הוא כבר ממזמן הפנים. ואני אומרת רק את דעתי.

אירוע סטילה - ג'ניפר סנוקל, עופר טלקר (צילום: צ'ינו פפראצי)
חו"ל או חולון. ג'ניפר סנוקל | צילום: צ'ינו פפראצי
ג'ניפר סנוקל בהחלט מביאה לישראל קצת ניחוחות של חו"ל, אך בחשיפת היתר אפשר לראות ניצוצות של חולון. כוכבת "מעושרות" נראית נפלא, אך המרווח בין הז'קט למכנס עושה לי רע. גם אם את חטובה וסקסית – לא כל בגד יושב פרפקט. ואני אומרת רק את דעתי.

>> 15 דקות התהילה של דורין נגמרו?