>> אירועי הגאווה 2012 – כל העדכונים

אין תמונה
יום כיף מפוצץ תיירים. לא תבואו?
אירועי הגאווה השנה הולכים להיות גדולים מאי פעם: מסיבות, מצעד גאווה, פסטיבל קולנוע גאה בינלאומי ושלל אירועים וחגיגות. עכשיו אפשר להירגע: אחרי שכל הטירוף יסתיים, יש מי שדואג לגייז ליום כיף ומנוחה.

מנוחה, יחסית, כמובן. בהתחשב בעובדה שמדובר באוטובוס עמוס בתיירים גאים ובישראלים חרמנים שהולכים לבלות יום שלם בספא בחוף ים פרטי בים המלח. האוטובוס ייצא ביום שני, 11 ביוני. "קצת אחרי הבלאגן", כשכולם יירגעו משלל אירועי הגאווה ומהמסיבות הגדולות.

_OBJהיוזמה לרעיון היא של דימיטרי שישקין ושותף נוסף, שהחליטו להרים את הכפפה ולהציע אטרקציה מיוחדת לאלפי התיירים שעתידים לפקוד את מדינתנו בקרוב. "אף פעם לא היה דבר כזה בישראל", אומר המארגנים. "מדובר במשהו חדש ובחוויה כייפית במיוחד. אתר הספא הוא אחד הטובים בעולם".

>> התיירים הגאים בדרך לישראל

מחיר לתיירים ומחיר למקומיים

הבחירה בים המלח הייתה טבעית. "מדובר במקום הנמוך ביותר בעולם, שתיירים רבים מכירים ושמעו עליו. גם כך רבים מהם מעוניינים לנסוע ולבקר בו, אז החלטנו להרים את הכפפה ולהציע להם חבילה גאה".

כרגיל בסצנה הגאה, החדשות עפות להן כאש בשדה הפייסבוק והאטרף ואוטובוס אחד על 50 מושביו כבר התמלא. כמו כן, תיירים רבים רוכשים את הכרטיסים באתר הבינלאומי למסיבות ואירועים לקהילה הגאה גיי-פרטיקס (GayPartix).

יום הכיף מוצע בשתי רמות מחירים: לתיירים ולמקומיים. התיירים ישלמו 400 ₪ על הפינוק והישראלים שימהרו לרכוש אתה כרטיסים עד ה-31 במאי ייהנו מסבסוד משמעותי וישלמו 229 ₪ בלבד. "מתוך הנחה כי חלק גדול מהתיירים מגיעים לכאן לבקר את חבריהם הישראלים, רצינו למשוך גם מקומיים לקחת חלק ביום כיף הזה", מסבירים המארגנים ומדגישים, כי לא תתאפשר כניסה לאתר באופן עצמאי. כך שמי מביניכם שחושב להגיע לאתר ולהזדנב לחוף הפרטי, יימצא את עצמו עם המלח ביד.

להצטרפות לאירוע בדף הפייסבוק, היכנסו

>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

>> אני אוהב את הבן ההומו שלכם. למה אתם לא?

>> עומר שריף הבן: "אני הומו ויהודי"

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה