Madonna - Living For Love

בכל פעם שמדונה מכריזה על קאמבק נוסף, אני מודה שאני מתמלא בפחד מהול בזיעה קרה. בתור מעריץ ותיק, אני לא יכול שלא לתהות אם זה יהיה הקאמבק שיהפוך אותה מהכלבה הכי מהממת על הרחבה של האומן לקירחת המבוגרת שרוקדת עם עצמה ומפספסת בקילומטרים את מבטי הפתטיות שנוחתים עליה מכל כיוון. מיותר לציין שאל Living for Love ניגשתי בחיל ורעדה אחרי שאת סינגל הבכורה הקודם הגברת כבר בקושי צלחה תוך פלירטוט מתקדם עם מחוזות העולב וצווחות "אללל, יוווו, ויייי – מדונהההה!" של בת שישים בתחפושת צ'ירלידר.

ובכן, בשורות טובות. אפשר לנשום לרווחה. אז נכון שהווקאל הבעייתי של מדונה לא משתבח לאחר כל מתיחה כירורגית של הצוואר הרפוי וגם המילים לא משפריצות תובנות חכמות של זקנת השבט שכנראה מסוגלת להתייחס לפרידה ביותר מורכבות משיר של טיילור סוויפט, אבל בסך הכול בהחלט מקבל ציון עובר פלוס. השיר קליט, הביט עדכני ומקפיץ ועם מספיק אלכוהול בדם ואימג' של איזה אקס מיתולוגי שלא יוצא לכם מהראש – אפשר להפוך אותו לשיר העצמה נשית לא רע בכלל. אבל אין ספק שהמזל האמיתי של מדונה הוא שעופרה שומרת לה חסד נעורים וממשיכה באדיקות למקסס לה גם את סינגלי הבכורה הבינוניים של השנים האחרונות לטראקים מעיפים ומרימים במיוחד.

המלכה מדונה, אגב, לא נשארת חייבת ויודעת לפרגן לאחותה המלכה עופרה כמו לדוגמה בפתיחת ההופעה המדוברת בגראמי עם המיקס המעולה הזה ולטפטף קצת גאווה תל אביבית לכל הסיפור. אבל פייר, לגמרי מגיע לעופרה שירימו לה מול כל הגראמי לאור הנאמנות ארוכת השנים שהיא שומרת לקאמבקים של מדונה. בלי להעליב, אבל אם זו הייתה כל זמרת אחרת ששולחת לה את השיר הזה – תרשו לנו להמר שעופרה לא הייתה טורחת אפילו להוציא את החשמל של הפן כדי לחבר את המיקסר.

מיועד ל:

גרסת ה-Grammy:

מחזיקי פטיש על לוחמי שוורים וכל מי שמחפש רעיון מקורי לתחפושת של אפטר פורים

 

Offer Nissim Drama Mix:

אלוהינו שבשמיים, אנא חולל כבר את הנס ותסגור לעופרה תאריך בתל אביב שנוכל לראות אותה מרימה על השיר הזה ולא רק לחפור עליו ביוטיוב. שלך, כל תל אביב.

 

Madonna feat. Avicii - Devil Pray

אם Living for Love הוא פיסת המיינסטרים הלא מתוחכמת שצריך להאכיל בה את דור היוטיוב והחברות של לורדס, השיר המעניין ביותר בחצי אלבום שדלף/שוחרר לאייטונס הוא דווקא Devil Pray של אביצ'י ומדונה. השיר שנכתב בין השאר על ידי אביצ'י עצמו, מפתיע בכנות הבוטה שלו ומדבר באופן פתוח וחסר מעצורים על התמכרות מתמשכת לסמים קשים. אני מודה שחלק גדול משמות שנזרקים בין מילות השיר הם כאלה ששמעתי פעם ראשונה בחיי אבל אם הבנתי נכון, מסתבר ש-E, קוקאין, אמ.די ואסיד זה שמות של כימיקלים שאנשים לוקחים במסיבות או משהו מופרך מהסוג הזה.

לכל המורכבות הזו, מצטרפת ההפקה המיוחדת של אביצ'י שלא נשמעת כמו שום דבר שאי פעם שמעתם מבית היוצר של הדיג'יי השוודי. סאונד מיד-טמפו חצי אקוסטי באווירת קאנטרי שמזכירה לפרקים את Hey Brother או Wake Me Up עם הבדל קטן: הפעם אביצ'י הגיע מספיק בטוח בעצמו כדי לא לברוח אפילו פעם אחת לבאסים המפוצצים והרמות הקלאב הקשות. התוצאה היא כאמור הפנינה הכי שונה ונועזת באלבום שמביאה גרסה נקיה ועירומה של אביצ'י ומדונה שקשה להתעלם ממנה. או שתגיבו לשיר הזה בהתמכרות לכפתור הריפיט או שתקללו את התשעים ותשעה סנט המבוזבזים באייטיונס ותעדיפו לפמפם את ניקי מינאז' ו-Bitch, I’m Madonna שוב.

מיועד ל:

אם אתם עדיין מייחלים לדיסק ההמשך של Ray Of Light עוד מאז שנות התשעים. יכול להיות שאביצ'י הוא הוויליאם אורביט החדש?

 

המיקסר מארח:

שגיא קריב, רזידנט ליין הפוראבר תל אביב

(Madonna - HeartBreakCity (Sagi Kariv private remix

מכירים את זה שאתם חוזרים מהפסקת שירותים אחרי שהתמזמזתם עם הבחור הכי לארד באומן ופתאום הוא התנדף בלי סיבה והשאיר אתכם עם טעם של עוד וחרמנות משתוללת? אז המיקס החדש של שגיא קריב למדונה. אחרי שהוא כיכב למשך 24 שעות בכל פייסבוק שמכבד את עצמו והפך להתמכרות החדשה של מתאמני יום שני, פתאום הוא נעלם במפתיע מהסאונד קלאוד והשאיר את אימון ההמשך של החזה-כתפיים-גב נטול פלייליסט.

שגיא קריב (צילום: תום זוויאלי)
שגיא קריב | צילום: תום זוויאלי

ובכן, מקץ שבוע של געגועים ובמיוחד לכבוד דניאל אזולאי, הפרזנטור המגה חתיך של הפוראבר שיחגוג בשישי הקרוב יום הולדת - קבלו את המיקס הכי מדובר בתל אביב. על הנייר, HeartBreak City הוא בוודאי לא אחד השירים המוכרים או הבולטים בדיסק ברמת ההפקה אבל לדברי שגיא "זה פשוט השיר שתפס אותי בשמיעה ראשונה והכי ריגש אותי באלבום". אפשר כמובן להשקיע עוד פסקה בלעוף על כמה ששגיא יוצר מוכשר ודיג'יי גאון אבל נראה לי שבשלב זה, לא באמת צריך לחפור על זה בעוד מילים. בוא נגיד שאם הוא הגיע למצב שהסטים שלו מקבלים יותר זמן מסך באייפון מגריינדר אצל תל אביבי ממוצע, אפשר בהחלט לסכם שמדובר בקונצנזוס ולשים ברצף פליי על הטראק עד הפוראבר בשישי.

מיועד ל:

כל חבורת קלאב שעדיין לא אימצה את הקץ' פרייז "שגיא עלתה?" שהמיקסר מקדם באדיקות מאז הטור הראשון. סיריוסלי, אתם כבר בדיליי רציני אז תתחילו לשנן.

 

Forever: We Party | יום שישי 13.02.15 | 23:30 | האומן 17 (אברבנאל 88, תל אביב)